Dołącz do nas | Trening Personalny | BodyTec20 | Trening EMS | Siłownia XXI wieku

Największa
w Polsce sieć
treningów EMS

Więcej

BodyTec20+ to synonim jakości treningu EMS w Polsce. Zamiast podążać za trendami, wolimy sami je wyznaczać. Dysponujemy najlepszym dostępnym na świecie sprzętem, współpracujemy z największą liczbą wysoko wykwalifikowanych trenerów EMS i ciągle chcemy się doskonalić.

W BodyTec20+ nie ma miejsca na przypadkowość treningu. Już podczas pierwszego spotkania oferujemy pełną konsultację z trenerem połączoną z wyznaczeniem celu i uzgodnieniem planu treningowego. W naszej kadrze trenerskiej znajdują się dietetycy, fizjoterapeuci, masażyści oraz byli i obecni sportowcy dyscyplin takich jak lekka atletyka, siatkówka, piłka nożna, crossfit i sporty sylwetkowe.

Najwyższe, regularnie aktualizowane standardy gwarantują skuteczność przeprowadzanych treningów. Zmieniamy życie naszych klientów na lepsze i bardziej komfortowe, a jednocześnie z najwyższym poszanowaniem oszczędzamy ich cenny czas. Pomagamy budować zdrowe i sprawne ciało, odporne na stres i choroby.

Certyfikowani
trenerzy

Wsparcie treningowe zapewnia Akademia BodyTec20

Stworzyliśmy autorską metodę treningu oraz wprowadzenia do tego treningu. Nasza Akademia dba o to, aby wszyscy trenerzy sukcesywnie zdobywali nową wiedzę oraz poszerzali swój horyzont na temat treningu EMS jak również trendów na rynku. Inwestujemy nie tylko w człowieka, ale również w jego umiejętności. BodyTec20 to miejsce, które zmieniło oblicze branży EMS w Polsce - pierwszy i jedyna profesjonalna sieć

Akademia Bodytec20 czuwa nad rozwojem. Osoby w niej zatrudnione odpowiadają nie tylko za certyfikację całego naszego zespołu ale również za coaching, wsparcie techniczne, merytoryczne oraz mentalne. Trafiając pod opiekę jednego z 70 wykwalifikowanych trenerów BodyTec20 lub BodyTec20+ można być spokojnym o rezultat. Nie dopuszczamy do treningu osób nieprzygotowanych. Naszym celem jest przekazanie nie tylko jak najszerszej wiedzy na temat EMS ale również zaszczepienie regularności i przyzwyczajenia do cotygodniowych treningów pod okiem specjalisty. W naszych studiach rodzi się prawdziwa więź między trenerem a podopiecznym. Stawiamy na wysokie standardy, profesjonalizm oraz wspólne osiąganie celów. Zapisując się na treningi do nas wybierasz jakość i doświadczenie.

Ponad

70

wykwalifikowanych
specjalistów

Nawet najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt nie byłby skuteczny bez udziału specjalistycznych kompetencji trenerów. Również w tym zakresie nie idziemy na kompromisy. Najlepszy dostępny na świecie sprzęt do treningu EMS oddajemy pod opiekę osób, które mogą poszczycić się nie tylko stosownym certyfikatem, lecz także doświadczeniem w sporcie oraz szeroką, stale aktualizowaną wiedzą na tematy związane z treningiem.
Obecnie współpracujemy już z ponad 70 trenerami, z których każdy bez wyjątku jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Nasza kadra podlega ciągłemu procesowi szkoleniowemu, podnoszącemu ich kompetencje. Nigdy nie przestajemy się uczyć. W ten sposób okazujemy szacunek naszym klientom i dajemy im gwarancję pełnego bezpieczeństwa oraz najlepszych możliwych efektów treningu EMS.

Trening przyszłości

Dbanie o zdrowy styl życia nie musi już oznaczać godzin spędzonych w zatłoczonym klubie fitness. Trening EMS to rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą rezygnować z życia prywatnego na rzecz żmudnej pracy nad sylwetką. Cenisz sobie efektywność i nie lubisz komplikować rzeczy, które w istocie są proste? Chcesz osiągnąć konkretny cel – zmienić kompozycję ciała, poprawić siłę albo wydolność, wrócić do formy po kontuzji? Dołącz do społeczności BodyTec20+ i przekonaj się, jak wiele może zmienić się w Twoim życiu.

Oto niektóre korzyści płynące z podjęcia treningu EMS w BodyTec20+ względem tradycyjnych ćwiczeń:

ogromna oszczędność czasu,

zminimalizowane ryzyko kontuzji,

ukierunkowanie na precyzyjny cel,

opieka wykwalifikowanego trenera personalnego,

wyjątkowo wysoka efektywność ćwiczeń,

możliwość przeprowadzenia treningu w każdej z 19 lokalizacji BodyTec20+ w Polsce,

dostępność dla osób z przeciwwskazaniami do innych form aktywności,

całkowite bezpieczeństwo sanitarne.

Nasza siła opiera się na kilku filarach:

Wiedza

Doświadczenie

Pasja

Ambicja

Trenuj w całej
Polsce

Rośniemy w siłę – dosłownie i w przenośni. Pomagamy osiągać cele naszym klientom w coraz większej liczbie miejsc w całej Polsce. Do końca 2021 roku będzie można ćwiczyć z nami w [x] miastach. Nie czekaj i już teraz znajdź studio najbliższe Twojemu miejscu zamieszkania i dołącz do nas. Zmieniaj swoje życie na lepsze.

 

Bartosz Surowy

Wysoka jakość usług i dobre efekty to dla niego wciąż o wiele za mało. Chce, żeby każdy mógł sięgnąć po swoje cele szybciej, bezpieczniej i efektywniej. Właśnie dlatego stworzył pierwszą profesjonalną sieć studiów treningów personalnych EMS w Polsce – BodyTec20. Jako jeden z pierwszych propagatorów treningu EMS w kraju zrewolucjonizował świat zdrowego stylu życia. Udowodnił, że brak czasu nie musi oznaczać braku aktywności fizycznej. Dzięki chęci pomocy innym, odważnym działaniom i otwartości umysłu stworzył autorski program treningu, pozwalający na precyzyjne dopasowanie do potrzeb klienta. Mimo imponującego doświadczenia w sporcie - od 4. roku życia jest czynnym sportowcem – nie przestaje się kształcić i rozwijać. Wraz z profesjonalną kadrą trenerską tworzy studia treningów personalnych EMS, które zmieniają życie klientów na lepsze, jednocześnie oszczędzając ich czas. Studia BodyTec20 już teraz zadowalają najbardziej wymagających klientów, ale Bartosz zapowiada, że to dopiero początek rozwoju sieci.

KONTAKT

Napisz do
nas

Posiadasz Konto Klienta? Zaloguj się do systemu