fbpx

Instruktorzy

Kasia

Katarzyna Barylska


Kasia jest certyfikowanym instruktorem fitness oraz trenerem EMS. Swoją miłość do aktywności fizycznej dzieli między pilates, yogę, trening personalny, stretching i mobility. Stworzona do pracy z ludźmi, posiada nieskończone pokłady dobrej energii. Obdarzona również anielską cierpliwością szkoli się w zakresie animacji dla dzieci, ale… doskonale radzi sobie i z tymi nieco starszymi!

Karolina

Karolina Supera


Certyfikowany trener personalny i instruktor siłowni. W przeciągu 3 lat przeszła ogromną metamorfozę, a wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej postanowiła wykorzystać, aby pomagać innym zmieniać życie na lepsze. Jest cierpliwym, wyrozumiałym i radosnym kompanem treningów. Zdyscyplinowana, skrupulatna, pozytywnie uparta i wymagająca – zarówno od siebie, jak i swoich podopiecznych.

Norbert

Norbert Rosiak


Certyfikowany trener personalny. Na początku swojej sportowej drogi trenował piłkę nożną, później zajął się sztukami walki i treningiem siłowym. Dzięki pasji nauczył się czym jest pokora i systematyczne dążenie do celu. Uczestniczył w wielu szkoleniach m.in. z zakresu dietetyki, mobility, treningu funkcjonalnego. Podczas treningów szczególną uwagę poświęca poprawności wykonywanych ćwiczeń i prewencji kontuzji.

Jarosław

Jarosław Niewdach


Trener personalny, trener przygotowania motorycznego oraz instruktor zajęć Cross. Jego podopiecznymi są zarówno osoby ćwiczące rekreacyjnie, jak i sportowcy różnych dyscyplin. Wyróżnia go profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Osoby, które ćwiczą z Jarkiem szybko zauważają rezultaty, które przekładają się na lepszą formę fizyczną i samopoczucie.

Monika

Monika Włodarczyk


Związana ze sportem i zakochana w nim od 8 roku życia. Przez 8 lat trenowała siatkówkę halową. Uwielbia wracać to tych czasów i nadal świetnie odnajduje się na boisku. Obecnie jej głównymi zainteresowaniami są treningi elektrostymulacji mięśni EMS, a także szeroko pojęty zdrowy styl życia. Posiada wiedzę z 3 podstawowych sfer: treningu medycznego, odżywiania oraz psychologii treningu.