Oferta dla biznesu

BodyTec20 to pierwsza ogólnopolska sieć treningów personalnych opierający się na metodzie EMS – elektrostymulację mięśni. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Ponieważ w BodyTec20 najważniejszy jest klient i osiągane przez niego efekty. Dla Ciebie też priorytetem są Twoi pracownicy i ich efekty! Zróbmy to razem!

Oferta dla biznesu

Nasze studia zlokalizowane są w Łodzi, Pabianicach, Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Częstochowie. Tworzymy sieć, która dzieli się na BodyTec20 studio treningu personalnego EMS i BodyTec20+ EMS premium. Nasza oferta skierowana jest do firm, w których pracownik jest najważniejszy. I wierzymy, że skoro to czytasz, to właśnie tak jest w Twojej firmie!

Wiemy, co zrobić, żeby Twój pracownik był efektywny 12 miesięcy w roku codziennie przez 8 godzin pracy!

Tak jak podczas treningu w naszych studiach jesteśmy skupieni na Tobie i Twoim celu, tak w przypadku oferty dla Twojej firmy robimy podobnie! Nie chcemy przedstawiać Ci szablonowej propozycji. Pragniemy dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie, o Twoich pracownikach i o tym, jak wygląda dzień Waszej pracy. Na tej podstawie możemy zaproponować pakiet, który spełni oczekiwania i pozwoli na efektywne wykorzystanie 20-minutowej przerwy. Tak, 20 minut jeden raz w tygodniu – tyle trwa u nas każdy trening. To 4 treningi w miesiącu, 12 w kwartale, a w pół roku 24 treningi, po których efekt będzie nie do opisania.

Profesjonalna obsługa, najwyższej jakości sprzęt miha bodytec®, autorska metoda treningowa wypracowana z wykorzystaniem wiedzy najlepszych specjalistów w branży EMS i – co najważniejsze – czas! Podczas naszych treningów opartych na metodzie EMS – elektrostymulacji mięśni – nie tylko poprawiamy sprawność fizyczną, ale również wpływamy na rozwój osobisty, motywujemy i wspólnie osiągamy cele

DLACZEGO WARTO

Korzyści dla pracodawcy

DLACZEGO WARTO

Korzyści dla pracownika

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szybki kontakt

Posiadasz Konto Klienta? Zaloguj się do systemu