Trener personalny Pabianice | Trening personalny Pabianice

Trener personalny Pabianice

Nie szukaj wymówek
Zapisz się na zajęcia z trenerem personalnym w Pabianicach

  Wybierz miasto:

  Chcesz metodycznie dokonać zmiany swojej sylwetki? Zależy Ci na zwiększeniu wydolności w sposób w pełni dostosowany do Twoich potrzeb? Zajęcia fitness nie dają Ci satysfakcji, a nie wiesz, czy siłownia to coś dla Ciebie? Trenerzy personalni z BodyTec20+ w Pabianicach to nieoceniona pomoc podczas redukcji tkanki tłuszczowej czy zwiększania masy mięśniowej.
  Dzięki wykorzystaniu elektrostymulacji mięśni rośnie skuteczność treningów, a efekty są widoczne znacznie wcześniej. Profesjonalnie dobrany program ćwiczeń pozwoli Ci na stałe utrzymanie motywacji i pokaże, jak niezwykłą przyjemnością może być sport. Zaufaj ekspertom – nasi trenerzy personalni w Pabianicach pomogą Tobie osiągnąć sukces!

  Innowacyjna forma treningu personalnego w Pabianicach


  Trudno zliczyć zalety korzystania z usług trenera personalnego. To sposób na to, by treningi przebiegały w sposób uporządkowany i wydajny – nie ma tu miejsca na dezorientację nowych osób czy spadek wydajności doświadczonych podopiecznych. Nasi trenerzy personalni w Pabianicach sprawią, że ćwiczenia będą efektywne i przyniosą wymierne rezultaty. Plan treningowy będzie dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości – czyli do dotychczasowej aktywności fizycznej, wydolności organizmu, tego, jak wygląda Twoja dieta i co chciałbyś osiągnąć. Każde zajęcia na siłowni będą w pełni zindywidualizowane.
  Wykorzystujemy nowatorską metodę EMS – elektrostymulację mięśni, znaną z fizjoterapii. Pozwala szybciej wrócić do pełnej sprawności po przebytych kontuzjach i realnie wzmacnia mięśnie. Prowadzony w ten sposób trening jest bardziej wydajny – 20 minut ćwiczeń tą metodą działa tak samo skutecznie, jak 3-4 godziny konwencjonalnych ćwiczeń na siłowni. Osoby niezdecydowane i mające wątpliwości zachęcamy do skorzystania z naszych treningów próbnych w Pabianicach – to świetna możliwość sprawdzenia, jak to w praktyce wygląda.

  Na czym polega trening z trenerem personalnym w Bodytec20+?


  Miejscem spotkań jest klub fitness i główną różnicą w tym wypadku jest zastosowanie specjalistycznego kombinezonu do elektrostymulacji, który zwiększa efektywność każdego ruchu ciała. Treningi trwają 20 minut i odbywają się dwa razy w tygodniu pod okiem wysoce wykwalifikowanych trenerów personalnych. Składają się z ćwiczeń zarówno cardio, jak i wykorzystujących ciężar własnego ciała. Podczas zajęć cały czas realizuje się precyzyjny plan treningowy. Wszystkie wykorzystane ćwiczenia mają konkretne cele. Pozwala to na osiągnięcie lepszych wyników. Elektrostymulacja nie jest bolesna ani nieprzyjemna – za to odczujesz wyraźniejsze napięcie mięśni podczas ruchu.

  Dlaczego trening Bodytec20+ to świetna alternatywa wobec tradycyjnego treningu personalnego?


  Co sprawia, ze warto skorzystać z usług naszych trenerów personalnych?
  • Wszystkie wykorzystane metody treningowe to uznane na świecie techniki, gwarantujące wysoką wydajność.
  • Szybciej spalisz tłuszcz, zbudujesz tkankę mięśniową czy dojdziesz do siebie po kontuzji. To również doskonałe wyjście dla kobiet po ciąży i osób starszych.
  • Trener dostosuje ćwiczenia do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu szybciej będziesz mógł cieszyć się upragnionymi rezultatami.
  • Co istotne, trening personalny z wykorzystaniem EMS jest całkowicie bezpieczny. Tę technologię stosuje się powszechnie w leczeniu kontuzji i wzmacnianiu mięśni – jest doskonale znana zawodowym sportowcom.

  Taki trening personalny to świetna alternatywa wobec standardowych zajęć, a także sesji fitness czy samodzielnego korzystania z siłowni.

  Zalety treningu EMS z trenerem personalnym


  Trener personalny EMS z BodyTec20+ bezpiecznie przeprowadzi Cię przez cały proces zmiany sylwetki. Warto zwrócić uwagę na takie zalety jak:
  • Większe bezpieczeństwo – trening personalny sprawia, że ryzyko kontuzji jest mniejsze niż w przypadku zajęć fitness czy samodzielnego uczęszczania na siłownię. Każdy Twój ruch odbywa się pod dokładnym nadzorem i ewentualne błędy są na bieżąco korygowane.
  • Wyższa wydajność.
  • Założenia i metody treningowe mają jeden cel: pomoc w osiągnięciu Twojego celu.
  • Treningi trwają krócej i odbywają się rzadziej, a przy tym są bardziej efektywne niż standardowo.
  Nasi trenerzy personalni Pabianice czekają na to, by Ci pomóc!

  Bezpieczna forma treningu w czasach pandemii


  Dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Trener personalny pozostanie w maseczce przez całe spotkanie. Spotkania odbywają się na studiach treningu personalnego bez udziału innych osób i są w pełni bezpieczne. Dbamy o dezynfekcję stanowisk i kombinezonów do elektrostymulacji. Nie musisz się niczego obawiać – zdrowie naszych klientów jest dla nas kluczowe.

  Skuteczny trener personalny Pabianice z BodyTec20+


  Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań i szukasz metod, które zagwarantują większą skuteczność treningu, jesteś w dobrym miejscu! Każdy nasz trener personalny jest ekspertem w swojej dziedzinie, w której może służyć kompleksowym wsparciem, pomagając w osiągnięciu zarówno ambitnych, jak i prostych celów. Spalisz tkankę tłuszczową i zbudujesz mięśnie podczas krótkich, ale efektywnych zajęć, na których nie będzie miejsca na monotonię.
  Działamy w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami, ale także z zasadami, które zapewnią Ci bezpieczeństwo. Jeśli chcesz się przekonać o tym na własne oczy, zapraszamy na trening próbny!

  Szybki kontakt

   Wybierz miasto: