Co to jest BODYTEC20?

20 min 1 raz w tygodniu!

BodyTec20 łączy najnowocześniejszą metodę ćwiczeń z treningiem personalnym.

EMS (Electrical Muscle Stimulation) to elektrostymulacja mięśni, która stosowana jest z powodzeniem w sporcie oraz fizjoterapii. Dzięki ćwiczeniom z wykorzystaniem EMS efekty są widoczne w najkrótszym możliwym czasie. 20 minut, raz w tygodniu - tyle wystarczy na jeden pełny trening.

450
tyle mięśni pracuje jednocześnie podczas treningu EMS
3-4
tyle godzin na siłowni przyniesie efekty porównywalne do jednego treningu EMS
1200
nawet tyle kalorii spalisz podczas treningu

CZY TRENING EMS JEST DLA MNIE?

Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, walka z cellulitem, zwiększenie masy mięśniowej, pozbycie się bólu kręgosłupa lub powrót do formy po przebytej kontuzji? Trening EMS polecamy zarówno osobom aktywnym zawodowo, dla których 20 minut w tygodniu to jedyna szansa na aktywność fizyczną dającą efekty, jak i sportowcom, jako uzupełnienie regularnych treningów. Intensywność i rodzaj treningu za każdym razem dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, bo liczą się efekty! Sprawdź co możesz zrobić dla siebie w 20 minut.

Jeden trening EMS odpowiada trzem treningom personalnym na siłowni!

Miha bodytec to więcej niż sam przyrząd treningowy. To kompletne, przemyślane rozwiązanie, które sprawia, że w ciągu jednej sesji pobudzanych jest wiele grup mięśni. W zależności od rodzaju treningu i oczekiwań ćwiczącego trening z miha bodytec może poprawić szybkość trenującego (dzięki dynamicznym powtórzeniom) lub pomóc wzmocnić ciało, bez obciążeń układu szkieletowego (dzięki statycznym ćwiczeniom).

PIERWSZY TRENING ZA DARMO - SPRAWDŹ!

NASZE STUDIA

ZAPRASZAMY DO NAS

ul. Pojezierska/Brzóski
Łódź

POZNAJ NASZYCH INSTRUKTORÓW

POMOGĄ CI OSIĄGNĄC SATYSFAKCJONUJĄCE REZULTATY

Mateusz
Mateusz Małolepszy
Czytaj więcej
Natalia
Natalia Erwińska
Czytaj więcej
Natalia jest certyfikowanym trenerem EMS i trenerem personalnym. Od najmłodszych lat związana ze sportem, pasjonatka zdrowego stylu życia, ciągle poszerza swoją wiedzę w zakresie treningu EMS, treningu medycznego i zdrowego odżywania. Ogromną satysfakcje czerpie z sukcesów i uśmiechów swoich podopiecznych. Pełna energii nie pozwoli Ci długo zastanawiać się czy trening EMS to dobry wybór!
Katarzyna
Katarzyna Barylska
Czytaj więcej
Kasia jest certyfikowanym instruktorem fitness oraz trenerem EMS. Swoją miłość do aktywności fizycznej dzieli między pilates, yogę, trening personalny, stretching i mobility. Stworzona do pracy z ludźmi, posiada nieskończone pokłady dobrej energii. Obdarzona również anielską cierpliwością szkoli się w zakresie animacji dla dzieci, ale… doskonale radzi sobie i z tymi nieco starszymi!
Karolina
Karolina Supera
Czytaj więcej
Certyfikowany trener personalny i instruktor siłowni. W przeciągu 3 lat przeszła ogromną metamorfozę, a wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej postanowiła wykorzystać, aby pomagać innym zmieniać życie na lepsze. Jest cierpliwym, wyrozumiałym i radosnym kompanem treningów. Zdyscyplinowana, skrupulatna, pozytywnie uparta i wymagająca – zarówno od siebie, jak i swoich podopiecznych.
Norbert
Norbert Rosiak
Czytaj więcej
Certyfikowany trener personalny. Na początku swojej sportowej drogi trenował piłkę nożną, później zajął się sztukami walki i treningiem siłowym. Dzięki pasji nauczył się czym jest pokora i systematyczne dążenie do celu. Uczestniczył w wielu szkoleniach m.in. z zakresu dietetyki, mobility, treningu funkcjonalnego. Podczas treningów szczególną uwagę poświęca poprawności wykonywanych ćwiczeń i prewencji kontuzji.
Jarosław
Jarosław Niewdach
Czytaj więcej
Trener personalny, trener przygotowania motorycznego oraz instruktor zajęć Cross. Jego podopiecznymi są zarówno osoby ćwiczące rekreacyjnie, jak i sportowcy różnych dyscyplin. Wyróżnia go profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Osoby, które ćwiczą z Jarkiem szybko zauważają rezultaty, które przekładają się na lepszą formę fizyczną i samopoczucie.
Monika
Monika Włodarczyk
Czytaj więcej
Związana ze sportem i zakochana w nim od 8 roku życia. Przez 8 lat trenowała siatkówkę halową. Uwielbia wracać to tych czasów i nadal świetnie odnajduje się na boisku. Obecnie jej głównymi zainteresowaniami są treningi elektrostymulacji mięśni EMS, a także szeroko pojęty zdrowy styl życia. Posiada wiedzę z 3 podstawowych sfer: treningu medycznego, odżywiania oraz psychologii treningu.
POWRÓT

Kontakt DO NAS

BODYTEC20
Łódź,
ul. Wacława 53 (wejście od Przybyszewskiego 136)
Pabianice,
ul. Moniuszki 59
Łódź,
ul. Pojezierska/Brzóski
Łódź,
Przystanek mBank (ul. Kilińskiego 74)
PRACUJEMY W GODZINACH:
Pn.-Pt.: 6:00 - 21:00
So.: 8:00 - 16:00