Trening EMS Łódź | BodyTec20 | Największa sieć w Polsce

TRENING EMS ŁÓDŹ

Zmień swoje życie
z treningami EMS w BodyTec20+ Łódź

  Wybierz miasto:

  Łódź! To tu powstała nasza sieć! To miasto, które żyje i trenuje według własnego rytmu. Codziennie na 2 lokalizacjach czeka na Ciebie 11 trenerów, i aż 6 maszyn miha bodytec®.

  Co można zrobić dwa razy w tygodniu przez 20 minut?. Musisz sam to sprawdzić. Zapraszamy Cię do jednego z naszych studio w Łodzi na nowoczesny trening personalny opierający się na metodzie EMS (elektrostymulacja mięśni).

   
   

  W Łodzi jesteśmy zlokalizowany pod 2 adresami: na ul. Wacława, ul. Pojezierskiej/Brzózki. Wszystkie lokalizacje dostępne są dla Ciebie w godzinach 6.00 – 22.00 od poniedziałku do piątku i 8:00 – 16.00 w soboty. Chcesz zobaczyć czym jest EMS (elektrostymulacja mięśni)? Zapisz się na trening próbny.

  Poznaj nasz plan treningowy. Wybierz jeden z 3 obszarów, który Cię interesuje i wybierz odpowiedni pakiet treningowy. Każdy z obszarów ma 5 poziomów zaawansowania, które są weryfikowane co 10 treningów. Oczekujesz efektów? My je zapewniamy!

  Kiedy zobaczysz pierwsze efekty? Po 2/3 treningach. Wystarczy 20 minut dwa razy w tygodniu. To możliwe. Na wizytach u nas jesteś poddawany stałemu monitoringowi, w ten sposób pomagamy osiągnąć Twój cel. Oszczędzaj czas i pieniądze. W końcu najbliższe 20 minut należy tylko do Ciebie!

  Stań się naszym Klientem, poznaj nasze standardy. Ciesz się treningiem w jednej z naszych 2 lokalizacji pod okiem trenera personalnego. Zmień siebie dla siebie, osiągaj wyniki i wejdź do świata EMS (elektrostymulacja mięśni).

  Zmiany zaczynają się od pierwszego treningu personalnego ems. Wystarczy się na niego zapisać. Poznaj naszą ofertę, przyjdź na konsultację do jednego z naszych trenerów i stań się częścią BodyTec20!

  Nasze studia znajdują się w Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Częstochowie. Czekamy na Ciebie!

  Szybki kontakt

   Wybierz miasto:

   [b24_trace]