TRENING EMS ŁÓDŹ

Łódź! To tu powstała nasza sieć! To miasto, które żyje i trenuje według własnego rytmu. Codziennie na 3 lokalizacjach czeka na Ciebie 9 trenerów, i aż 6 maszyn miha bodytec®.

Co można zrobić jeden raz w tygodniu przez 20 minut?. Musisz sam to sprawdzić. Zapraszamy Cię do jednego z naszych studio w Łodzi na nowoczesny trening personalny opierający się na metodzie EMS (elektrostymulacja mięśni).

W Łodzi jesteśmy zlokalizowany pod 3 adresami: na ul. Wacława, ul. Pojezierskiej/Brzózki oraz na ul. Kilińskiego (przystanek mBank). Wszystkie lokalizacje dostępne są dla Ciebie w godzinach 6.00 – 22.00 od poniedziałku do piątku i 8:00 – 16.00 w soboty. Chcesz zobaczyć czym jest EMS (elektrostymulacja mięśni)? Zapisz się na trening próbny.

Poznaj nasz plan treningowy. Wybierz jeden z 3 obszarów, który Cię interesuje i rozpocznij 3, 6, 9 lub 12 miesięczny pakiet treningowy. Każdy z obszarów ma 5 poziomów zaawansowania, które są weryfikowane co 10 treningów. Oczekujesz efektów? My je zapewniamy!

Kiedy zobaczysz pierwsze efekty? Po 2/3 treningach. Wystarczy 20 minut jeden raz w tygodniu. To możliwe. Na wizytach u nas jesteś poddawany stałemu monitoringowi, w ten sposób pomagamy osiągnąć Twój cel. Oszczędzaj czas i pieniądze. W końcu najbliższe 20 minut należy tylko do Ciebie!

Stań się naszym Klientem, poznaj nasze standardy. Ciesz się treningiem w jednej z naszych 3 lokalizacji pod okiem trenera personalnego. Zmień siebie dla siebie, osiągaj wyniki i wejdź do świata EMS (elektrostymulacja mięśni).

Zmiany zaczynają się od pierwszego treningu. Wystarczy się na niego zapisać. Poznaj naszą ofertę, przyjdź na konsultację do jednego z naszych trenerów i stań się częścią BodyTec20!

Nasze studia znajdują się w Pabianicach, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Częstochowie. Czekamy na Ciebie!

Profesjonalna kadra

Nasi trenerzy

Łódź

Szybki kontakt

Posiadasz Konto Klienta? Zaloguj się do systemu