Ambasador-marki | Trening Personalny | BodyTec20 | Trening EMS | Siłownia XXI wieku

PROGRAM AMBASADOR

Jak to działa?

Tworzysz z nami wyjątkową społeczność

Masz swoją społeczność online lub offline i chcesz odświeżyć jej swój content? Jesteś na etapie budowania społeczności? A może od lat tworzysz sieci afiliacyjne i chciałbyś zaproponować im coś nowego, świeżego? Albo w ogóle inaczej – nie masz nic z tych rzeczy i chciałbyś dopiero zacząć budować coś wyjątkowego? Projekt Ambasador to idealne rozwiązanie dla każdego z powyższych działań. To własna społeczność, która łączy wiele wyjątkowych osób ze sobą dzięki treningowi EMS. To społeczność, sieć kontaktów, grupa ludzi mająca taki sam cel, ale jednego lidera: Ciebie!

Dostajesz ponadczasowe narzędzia i know-how

Jak jesteś z nami, jesteś z nami na 100%. BodyTec20+ to pierwsza i największa w Polsce komercyjna sieć treningów EMS, która ugruntowała pozycję tej usługi w naszym kraju. Nasi certyfikowani trenerzy wprowadzą Cię w tajniki treningu, a trenerzy sprzedawcy w tajniki usługi. Wyposażymy Cię w odpowiednie materiały marketingowe, digitalowe oraz zadbamy o odpowiednią wiedzę merytoryczną, abyś równie dobrze jak my znał wartości, które BodyTec20+ prezentuje swoim klientom. Na każdym etapie chcemy być z Tobą i chcemy, żebyś to wiedział.

Wchodzisz w świat EMS tylnymi drzwiami

Możesz zawodowo i prywatnie robić zupełnie coś innego, a nam zostawić podniesienie swojego statusu: zawodowego i finansowego. Wystarczy, że przekierujesz 15% swojej energii na BodyTec20+, a poznasz odpowiedzi na pytania: dlaczego wystarczą 2 treningu w tygodniu po 20 minut? Dlaczego pracujemy na systemie miha bodytec? Jak funkcjonuje Akademia BodyTec20 i skąd pozyskujemy profesjonalnych trenerów EMS? Jak wygląda studio od zaplecza i w końcu, ile można na tym zarobić? Pamiętaj! Twoja rola w Projekcie Ambasador jest kluczowa i to dzięki Tobie ten projekt ma szanse powodzenia!

Ambasador przychodzi pierwszy na trening

Praktyka czyni mistrza. Dlatego w projekcie poza teorią dostaniesz dostęp do 4 treningów EMS pod okiem certyfikowanego trenera. To pozwoli Ci lepiej zrozumieć usługę, ale też udowodni Ci jej skuteczność. Żadna teoria czy narzędzia marketingowe nie dadzą Ci tyle co 20 minut w naszym studio. Budowaliśmy swoją wiarygodność pozyskując klienta po kliencie, miasto po mieście. Wiemy jaki ogrom pracy przed Tobą, dlatego chcemy Cię wzmocnić nie tylko mentalnie, ale i fizycznie. Do Twojej dyspozycji będzie sztab ludzi z Akademii, centrali oraz studiów w całej Polsce.
PROGRAM AMBASADOR

Dlaczego warto?

Możesz zarobić
od 300 zł dziennie

Twoja wypłata uzależniona jest od tego, ile osób z Twojej obecnej lub nowo budowanej społeczności wejdzie w Projekt Ambasador. Jeżeli dziennie pozyskasz jedną osobę, my wypłacimy Ci za nią 300 zł. Sam ustalasz sobie cel. Nie ingerujemy w to, po naszej stronie jest dostarczenie Ci know-how, narzędzi i finalnie wypłacić wynagrodzenie, które aż pali się na naszym koncie. Chcemy dzielić się zyskiem, tak jak dzielimy się nim z naszymi pracownikami. Stworzyliśmy Projekt Ambasador, aby dać zarobić osobą niezwiązanym z rynkiem na usłudze EMS.

Budujemy wspólnie
Twój personal branding

Rozpoznawalność. Pracowaliśmy na nią ostatnie kilka lat i w końcu się udało. Ktoś mówi EMS, następny ktoś odpowiada BodyTec20+. Zbudowaliśmy markę, a teraz chcemy, abyś Ty zbudował swoją w oparciu o naszą. Albo wzmocnił swoją obecną markę współpracując z nami. Nasza reputacja, nasz wizerunek - to wszystko dostajesz od nas w pakiecie. Możesz się nim wspierać. Możesz używać go w swoim portfolio, możesz się nim chwalić – bo jako nasz Ambasador masz do tego prawo! Wręcz chcemy, żebyś to robił! Razem możemy więcej, razem jesteśmy silniejsi!

Współpracujesz z
solidnym partnerem

Potrzebujesz materiałów marketingowych? Nasz dział marketingu przygotuje je dla Ciebie. Chcesz zrobić wydarzenie online lub offline (stacjonarnie)? Możesz je z nami skonsultować. Wymagasz wsparcia merytorycznego? Wydelegujemy osobę z naszej Akademii, żeby wsparła Cię przed spotkaniem. Twoim zadaniem jest dotarcie do jak największego grona odbiorców, naszym zadaniem jest zapewnić Ci niezbędne narzędzia oraz inne materiały, aby zamknąć spotkanie sukcesem. Współpracujemy na każdej płaszczyźnie. Jesteśmy z Tobą i dla Ciebie. To nasz wspólny projekt!

Otwieramy zupełnie
nowe możliwości

Nie ważne czy dopiero zaczynasz, czy masz już swój biznes, nie ważne czy jesteś początkującym influencerem czy masz już stabilną pozycję w Internecie. W Projekcie Ambasador wszyscy są równi. Wszyscy mają takie same szanse, a finanse uzależnione są od dotarcia do grupy docelowej. Ty ją wybierasz, ty nią zarządzasz i ty nią dysponujesz. Możliwości oraz swoboda, którą daje projekt jest duża. Tworząc koncept od początku stawialiśmy na ludzi, którzy się zaangażują i będą gotowi generować duże zyski dla siebie i całej sieci BodyTec20+. Zbudujmy razem coś wielkiego.
 
CHCESZ ZOSTAĆ AMBASOREM?

Kontakt

    Wybierz miasto:

    [b24_trace]