Czym jest trening EMS? | Co to jest EMS | BodyTec20+

Trening EMS

Ten trening jest
dla CiebieJak każdy, masz swoje
indywidualne cele,
a trening EMS
pomoże Ci je
osiągnąć
 

20 minut EMS
daje identyczne efekty jak

180 minut treningu
z trenerem personalnym!

 
 

MASZ PYTANIA?

Wypełnij formularz
a my oddzwonimy w ciągu 24h

  Wybierz miasto:

  [b24_trace]

   

  Oszczędź czas i pieniądze,
  zadbaj o swoje zdrowie,
  zmień siebie dla siebie!

  Stań się częścią
  społeczności EMS i dołącz
  do naszych podopiecznych,
  którzy osiągają swoje cele!

  Zmień siebie dla siebie w 2x 20 minut tygodniowo

  EMS to najefektywniejsza forma wysiłku fizycznego. Dzięki opiece wykwalifikowanego trenera i przy udziale certyfikowanych urządzeń ćwiczący wykonuje 20-minutowy trening, który można porównać do 3-godzinnego wysiłku w siłowni. Zaledwie 20 minut treningu EMS dwa razy w tygodniu zapewnia efekty odpowiadające 5 treningom z trenerem personalnym. Dzięki pomocy elektrostymulacji mięśni pozornie proste ćwiczenia stają się wielokrotnie bardziej efektywne. Korzyści związane z odpornością organizmu i poprawą sylwetki mówią same za siebie, a oszczędność czasu czyni z treningu w BodyTec20+ rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą spędzać całego wolnego czasu w siłowni czy na salach treningowych.

  Z nami nie stracisz motywacji

  Zastanów się nad swoim celem, a my pomożemy Ci go osiągnąć. Razem możemy wiele! Trening EMS w BodyTec20+ poprawi Twoje zdrowie i samopoczucie, ale to nie jedyne jego zalety. W zależności od Twoich potrzeb, plan treningowy może zostać ułożony w ukierunkowaniu na m.in.: trwałą utratę tkanki tłuszczowej – wyjątkowo wysokie zapotrzebowanie kaloryczne generowane w trakcie treningu EMS wspomaga skuteczną redukcję wagi. Poprawę jakości skóry i redukcję cellulitu – trening w BodyTec20+ angażuje aż 90% ciała, co oznacza intensywne zapotrzebowanie tkanek na tlen i w efekcie redukcję zalegającej tkanki tłuszczowej. Budowę masy mięśniowej – osoby trenujące w BodyTec20+ notują nawet 10% przyrost gęstości mięśni w ciągu pierwszych 8 tygodni treningu. Redukcję bólu pleców - trening EMS w BodyTec20+ działa wielopłaszczyznowo w obszarze wzmacniania i eliminacji dolegliwości bólowych. Umożliwia korekcję podstawowych wzorców ruchowych wykorzystywanych w życiu codziennym.

  Nie wierzysz? Zobacz, jak to działa!

   
   

  Dlaczego warto?

  01

  Lider
  w branży


  Od 7 lat na rynku, sieć posiadająca 20 studiów w portfolio. 5000 zadowolonych podopiecznych, 5000 metamorfoz, 5000 zrealizowanych celów, własna akademia oraz certyfikacja trenerów, indywidualne oraz autorskie plany treningowe. BodyTec20+ = Efekety!

  02

  Zysk czasu
  z przełożeniem na efekty


  Trenujesz mniej, a zyskujesz więcej. Dzięki metodzie EMS angażujesz mięśnie, o których do tej pory nawet nie wiedziałeś. Trening i cała ścieżka przygotowawcza nastawiona jest na konkretny cel - TWÓJ CEL. Nie tracimy czasu na rozmowy, na patrzenie w lustro. Przez 20 minut, 2x w tygodniu dajemy Ci 100% uwagi!

  03

  Elastyczna
  cena


  Płacisz jednorazowo, płacisz miesięcznie, płacisz ratalnie, płacisz za trening. Ty wybierasz, ty decydujesz. Nasza umowa pozwala Ci stać się częścią BodyTec20+, a nie zmusza Cię do tego. Możesz trenować już od 400 zł miesięcznie z trenerem personalnym i członkostwem na wyłączność.

  04

  Dopasowanie
  i systemowe podejście


  Stale rozwijamy i powiększamy ofertę dla Ciebie. Zaczęliśmy od usługi treningu, obecnie do dyspozycji są dietetyczki, trenerzy personalni z certyfikatem akademii BodyTec. Dostajesz od nas strój, czas, uwagę. Jesteśmy skupienia na Tobie i Twoim celu. Dzięki nam jesteś podwójnie zmotywowany.

  Pobierz darmowego eBooka
  „Podstawy Treningu EMS”

   Wybierz miasto: