EMS training | Trening EMS | Studio Treningu | Trener, ćwiczenia EMS BodyTec20+

Nasze studia EMS w Polsce:

Łódź Wrocław Katowice Częstochowa

Oferta dla wymagających

Czas na zmianę swojego życia

Wystarczy tylko 20 minut, żeby zmienić dosłownie wszystko. Trening EMS to krok naprzód nie tylko dla ciała, ale też dla rozwoju osobistego. To jedyna możliwość w ciągu tygodnia, żeby zrobić coś dla siebie i jednocześnie zmieniać coś w sobie. Ty wymagasz od nas, my wymagamy od Ciebie. Wejdź do naszego studia i przekonaj się, jakie to proste!


Umów się na trening próbny

Czym jest

Trening EMS BodyTec20+

Trening EMS? Tylko pod okiem doświadczonych instruktorów w studio BodyTec20+, gdzie każda sesja treningu EMS to ćwiczenia w wydaniu premium! To pierwsza ogólnopolska sieć obiektów sportowych, która dzięki autorskiej metodzie wykorzystującej trening elektrostymulacji mięśniowej pozwala na przeprowadzenie 20-minutowego treningu dwa razy w tygodniu w najbardziej efektywny sposób. Kiedy stosować trening EMS? Zawsze wtedy, gdy liczysz na bezpieczeństwo, jakość i poziom światowy swoich ćwiczeń. W BodyTec20+ wszystko to dostaniesz. Studia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby trening EMS wykonywany pod okiem trenerów personalnych pozwalał poczuć, że czas, który u nas spędzasz, przeznaczony jest tylko dla Ciebie.

Bezpieczeństwo treningu EMS w BodyTec20+

Nasi trenerzy to certyfikowani przez Akademię BodyTec20 specjaliści. Wszyscy pracujemy na nowoczesnym systemie miha bodytec®, który jako jedyny w Polsce spełnia wytyczne DIN 33961-5 – najnowszych norm prawnych dotyczących branży EMS. Tutaj nie ma miejsca na przypadek - począwszy od pojedynczego treningu EMS próbnego, skończywszy na rozwoju osobistym uwzględniającym ściśle wytyczony przez Klienta cel. Podejmij się wykonywania ćwiczeń metodą EMS i zmień siebie - dla siebie, nie tracąc przy tym zbędnego czasu. Zobacz, jak wiele można osiągnąć trenując zaledwie dwa razy w tygodniu, w sesjach po przez 20 minut każda. Innowacyjny trening EMS to przyszłość – wyjdź jej naprzeciw z BodyTec20+.

Na czym polega trening EMS?

Każdy trening EMS polega na połączeniu tradycyjnie rozumianych ćwiczeń ze specjalnie dobranymi akcesoriami, które poprzez wysyłanie impulsów elektrycznych dodatkowo stymulują mięśnie i intensyfikują Twój wysiłek.
Wśród najważniejszych zalet treningu EMS należy wskazać jego efektywność w niezwykle krótkim czasie. Trening EMS trwa zaledwie 20 minut, w trakcie których wykonujesz ćwiczenia zgodnie z wytycznymi trenera i ze wsparciem aparatury, czyli elektrostymulatorem EMS. W trakcie jednego takiego spotkania możesz niemal bez wysiłku spalić aż 1200 kalorii. Klasyczny trening, by zapewnić takie wyniki, powinien trwać przynajmniej 3 godziny!
Trening EMS angażuje do pracy mięśnie z różnych obszarów, w tym także mięśnie głębokie, które trudno stymuluje się w czasie standardowego treningu. Proces treningowy jest bardzo bezpieczny dla organizmu - ogranicza ryzyko wystąpienia skurczów mięśni i kontuzji. Jednocześnie dochodzi do błyskawicznej wręcz redukcji tkanki tłuszczowej. Czy można chcieć więcej?


Umów się na trening próbny

20minut

20 minut dwa
razy w tygodniu

indywidualny

Indywidualny trening

monitorowanie

Stałe
monitorowanie efektów

konsultacje

Codzienne konsultacje
na życzenie

Nasze studia EMS w Polsce:

Łódź Wrocław Katowice Częstochowa

 

 

Oferta dla wymagających

Indywidualne podejście

Bezpieczny trening EMS w BodyTec20+ opiera się na standardach wypracowanych razem ze specjalistami z branży EMS. Ty masz cel – my mamy metodę i niezbędne narzędzia do realizacji ćwiczeń poszczególnych grup mięśniowych. W naszych studiach to trenujący jest najważniejszy, pracujemy razem, pracujemy dla Ciebie, pracujemy na Twój sukces. Chcemy, żeby każde 20 minut treningu EMS przybliżało Cię do niego! Wiemy, że dzięki elektrostymulacji mięśni, motywacji i dokładnie rozplanowanemu treningowi osiągniesz wszystko, co założysz!

Dziś jest ważny moment, w którym możesz podjąć decyzję o tym, by stosować trening EMS, efekty widząc już zaledwie po kilku sesjach. Wybierając trening personalny EMS oparty na metodzie EMS w BodyTec20+ możesz być pewien, że tym razem nie będzie to strata czasu.

Co daje trening EMS? To ogromna satysfakcja idąca w parze z poczuciem, że co do sekundy udało Ci się wykorzystać 20 minut ćwiczeń. Nasi trenerzy zapewniają najwyższy poziom obsługi w tym zakresie. Nieważne, w jakim mieście trenujesz – wszędzie efekty treningu EMS będą takie same. Jako nasz Klient otrzymujesz specjalną kartę, na której zapisane zostają ustawienia i plan Twojego treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Takie rozwiązanie sprawia, że możesz w sposób ciągły monitorować swoje postępy.


Umów się na trening próbny

Szybki kontakt

    Wybierz miasto:

    [b24_trace]