Trening EMS Warszawa | Studio Treningu EMS | Największa sieć w Polsce

TRENING EMS WARSZAWA

Zmień swoje życie
z treningami EMS w BodyTec20+ Warszawa

  Wybierz miasto:

  Warszawa! To stolica naszego kraju, więc nie mogło zabraknąć naszych obiektów z treningiem EMS. Codziennie do dyspozycji warszawiaków mamy 9 lokalizacji ze świetną kadrą trenerską.

  W Warszawie znajdujemy się na ulicach: Cybernetyki, Powązkowskiej, Pełczyńskiego, Kazachskiej, Jeziorańskiego, Lanciego, Białej Floty, Krochmalnej i Kasprzaka. Wszystkie te miejsca są otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00 oraz od 8:00 do 16:00 w soboty. Jeżeli chcesz spróbować to umów się z nami na trening próbny.

  Podczas naszych treningów personalnych ems jesteś pod stałą opieką naszych trenerów. Przychodząc do nas masz do dyspozycji wybór obszaru, który Ciebie interesuje oraz 5 poziomów zaawansowania, które weryfikujemy co 10 treningów. Jeżeli szukasz szybkich efektów w jak najkrótszym czasie to dobrze trafiłeś!

  Wystarczy 20 minut, dwa razy w tygodniu aby odmienić swoją sylwetkę. Dzięki temu oszczędzasz siłę, pieniądze i czas. Twoje postępy są stale monitorowane i rejestrowane. Pierwsze efekty będą widoczne już po 2 albo 3 treningach.

  Warszawa to miasto, w którym życie toczy się w zdecydowanie przyspieszonym tempie. Ludzie przyjeżdżają tutaj nastawieni na szerokie możliwości, rozwijanie kariery i pasji. Dni podyktowane są pracą i wiecznym pośpiechem. Dla mieszkańców Warszawy jest więc szczególnie ważne, aby optymalizować swój czas. Jak w codziennym pędzie i natłoku obowiązków znaleźć jeszcze chwilę na zadbanie o swoje ciało i porządny trening?

  Rozwiązaniem tego problemu jest innowacyjna metoda, dzięki której w zaledwie 20 minut można spalić nawet do 1200 kalorii! Brzmi nieprawdopodobnie? Tak właśnie działa EMS, czyli trening, podczas którego praca mięśni jest dodatkowo intensyfikowana. Jak to wygląda w praktyce?

  Jeżeli jesteś z Warszawy i okolic do dołącz do nas. Znajdujemy się pod następującymi adresami: Cybernetyki, Powązkowskiej, Pełczyńskiego, Kazachskiej, Jeziorańskiego, Lanciego, Białej Floty, Krochmalnej i Kasprzaka.

  Nasze studia znajdują się także w Katowicach, Częstochowie, Wrocławiu, Łodzi i Pabianicach. Czekamy na Ciebie!

  Trening BodyTec20+ w Warszawie na czym polega?

  To prawdziwa rewolucja treningowa i bardzo atrakcyjna oferta dla tych, którzy dotychczas nie ćwiczyli ze względu na brak czasu, nieśmiałość lub kontuzję! Podczas treningu EMS impulsy elektryczne stymulują aż 450 różnych mięśni, w tym także trudno dostępne mięśnie głębokie. Ich zintensyfikowana praca sprawia, że wystarczy tylko 20 minut ćwiczeń dwa razy w tygodniu, aby osiągnąć efekty jak po trzech godzinach na siłowni!

  Jak wygląda pierwszy trening dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z EMS?

  • Wywiad
   Wszystko rozpoczyna się od rozmowy z trenerem personalnym, który przeprowadza wywiad zdrowotny odnośnie przebytych chorób i dolegliwości. W ten sposób wyklucza on wszelkie przeciwwskazania do wykonywania treningu.
  • Przygotowanie
   Następnie klient dostaje specjalny strój – kamizelkę oraz opaski zakładane na ramiona, uda i pośladki. Są one połączone ze specjalnym urządzeniem, które generuje impulsy elektryczne – miha bodytec.
   
  1Czy EMS jest dla każdego?

  Bóle mięśni, pleców albo stawów? Nie ma obaw! Zanim trening EMS stał się bardzo popularny wśród wszystkich ludzi, był już od dawna praktykowany przez profesjonalnych sportowców i fizjoterapeutów. To potwierdza, że jest on całkowicie bezpieczny dla organizmu i może z niego korzystać każdy – niezależnie od wieku, wytrzymałości i formy fizycznej. EMS to nie tylko ćwiczenia na zgrabne i jędrne ciało, ale także pomoc w rehabilitacji i przyspieszenie powrotu do pełnej sprawności pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

  Osoby poniżej 18. roku życia muszą zaczekać aż do momentu osiągnięcia pełnoletności. EMS nie jest też odpowiednie dla kobiet w ciąży, osób z rozrusznikiem serca i zaawansowanymi chorobami typu nowotwór lub miażdżyca.

  2Dlaczego elektrostymulacja jest lepsza niż tradycyjny trening?
  • Wygoda
   Na trening EMS nie trzeba zabierać ze sobą właściwie niczego. W BodyTec20 każdy klient otrzymuje od nas specjalny strój, butelkę wody oraz ręcznik. Dzięki temu można przyjechać do naszego studia od razu po pracy i można uniknąć zabierania ze sobą torby pełnej rzeczy potrzebnych na trening.
  • Skrócony czas treningu
   Czas jest na wagę złota – zwłaszcza w Warszawie, gdzie tempo życia nie zwalnia. EMS to idealna alternatywa dla osób, które nie mają czasu wykonywać tradycyjnych treningów kilka razy w tygodniu. 20 minut EMS odpowiada trzem godzinom zwykłego treningu!
  • Szybko widoczne efekty
   Ogromną zaletą są szybkie i widoczne efekty. Już po 3/4 treningu odczujesz zmiany takie jak bardziej jędrna i elastyczna skóra, zwiększona wytrzymałość i sprawność. W kolejnych tygodniach można zauważyć redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Podstawowe ćwiczenia świetnie rzeźbią mięśnie i fantastycznie wpływają na całą sylwetkę.
  • Obecność trenera personalnego
   Nieocenioną zaletą treningu EMS w Warszawie i innych miastach, w których działa BodyTec20, jest obecność trenera personalnego podczas treningu. Trener to osoba, która wspólnie z klientem ustala jego cele i drogę, jaką będzie musiał przebyć, aby je osiągnąć. Czuwa nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń, koryguje ewentualne błędy i na każdym etapie motywuje do dawania z siebie wszystkiego.
  • Nie wymaga przygotowań
   W BodyTec20+ w Warszawie wchodzisz do studia, przebierasz się w strój od nas i od razu zaczynasz trening! W tym przypadku nie trzeba poświęcać 30 minut na rozgrzewkę. Ćwiczenia nie są skomplikowane, może je wykonywać każdy i to bez obaw, że sobie nie poradzi.
  • Kameralna atmosfera
   Ćwiczenie w kameralnym studio pod okiem profesjonalnego trenera pozwoli w pełni skupić się na wykonywaniu zadań i dać z siebie jak najwięcej. Taka forma jest odpowiednia dla osób, które nie czują się komfortowo ćwicząc w otoczeniu innych.
  3Jakie zalety ma trening EMS BodyTec20+?

  Niemal każde ćwiczenia pozytywnie wpływają na organizm człowieka. Ruch to podstawa, aby nasze ciało i organy działały prawidłowo. Elektrostymulacja przynosi nie tylko efekty zewnętrzne, ale także masę wewnętrznych, pozytywnych zmian, m. in.:

  • Poprawia wydolność i sprawność fizyczną
  • Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit
  • Ujędrnia skórę i poprawia jej gęstość
  • Wzmacnia mięśnie stabilizujące
  • Zmniejsza bóle stawów i mięśni
  • Przyspiesza metabolizm
   

  BodyTec20+ -nasze ćwiczenia EMS pomogą osiągnąć Ci wymarzone efekty

  Oczekujesz szybkich efektów? Nie zawiedziesz się! Nasz trening to całkowicie bezpieczna i sprawdzona metoda, która przyspiesza cały proces Twojej walki o wymarzoną sylwetkę. Wystarczy dwa razy w tygodniu pojawić się w nowym studio BodyTec20+ w Warszawie i przekonać się na własnej skórze o tym, jak działa elektrostymulacja.

  Warszawa to nowa lokalizacja, w której możesz poznać i pokochać najwyższe standardy BodyTec20. Zapisz się na trening próbny pod okiem profesjonalnego trenera, wykup członkostwo i zacznij zmieniać swoje życie na lepsze. Wymarzona sylwetka, zwiększona wytrzymałość i sprawność - wystarczy poświęcić 20 minut dwa razy w tygodniu, aby w krótkim czasie osiągnąć to wszystko!

  Szybki kontakt

   Wybierz miasto: