Trener personalny Łódź | Trening personalny | Opinie/Cennik | BodyTec20+ | Studio Treningu EMS

Trener personalny Łódź

Nie szukaj wymówek
Zapisz się na zajęcia z trenerem personalnym w Łodzi

  Wybierz miasto:
  Chcesz zmienić swój styl życia i rozpocząć przygodę ze sportem, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zależy Ci na tym, by konsekwentnie osiągnąć sukces pod okiem doświadczonego trenera? Szukasz nowatorskich rozwiązań, które sprawią, że treningi będą bardziej efektywne? Nasza oferta to coś dla Ciebie! Proponujemy zajęcia z naszymi trenerami personalnymi, którzy stworzą specjalnie dla Ciebie indywidualny plan treningowy i pomogą Ci zwiększyć efekty pracy nad swoją wydajnością. Z łatwością unikniesz dezorientacji i rutyny podczas ćwiczeń, konsekwentnie realizując strategię, dzięki której osiągniesz sylwetkę fit. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki współpracy z naszym trenerem personalnym!

  Innowacyjny trening personalny w Łodzi

  Usługi trenerów personalnych BodyTec20+ w Łodzi dają często zdecydowanie większe możliwości niż samodzielne ćwiczenia na siłowni. Oferujemy całkowite dostosowanie indywidualnych planów treningowych do klienta – do jego potrzeb, możliwości, oczekiwań, stanu zdrowia czy nawyków żywieniowych. Wszystko po to, by pomóc Ci zmienić swoje ciało w bezpieczny i efektywny sposób. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, także po zakończeniu treningów, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie – nasz klub zapewnia codzienne konsultacje. Proponujemy Ci również monitoring postępów, dzięki któremu łatwiej określisz efekty treningów i przemianę sylwetki. Wykorzystujemy nowoczesną metodę elektrostymulacji mięśni (EMS). Polega ona na stymulowaniu poszczególnych partii ciała podczas treningów. Stosuje się ją powszechnie w fizjoterapii ze względu na jej właściwości regeneracyjne. Pozwala na znaczne zwiększenie wydajności treningów i przyspieszenie przemiany.

  Jak wygląda trening z trenerem personalnym BodyTec20+?

  Jak wyglądają nasze zajęcia? Trening odbywa się w klubie fitness pod okiem doświadczonego trenera personalnego. W pierwszej kolejności trener zada Ci pytania, które pozwolą mu określić Twoje oczekiwania i potrzeby. Na tej podstawie stworzy indywidualny plan treningowy, który konsekwentnie będziecie realizować. Uwzględni Twoje oczekiwania i potrzeby, ale także aktualną wydolność organizmu czy styl życia. Trening personalny w BodyTec20+ odbywa się w specjalistycznym kombinezonie do elektrostymulacji. Wykonuje się zróżnicowane ćwiczenia znane z zajęć fitness, stawiając jednak na ich prostotę i bezpieczeństwo. Sam trening trwa 20 minut dwa razy w tygodniu – to jednak odpowiada trzem lub czterem godzinom samodzielnej pracy na siłowni. Brzmi przekonująco? Masz jakiekolwiek pytania? Wyślij nam wiadomość lub zadzwoń i dowiedz się więcej!

  Trening Bodytec20+ – nowoczesna alternatywa wobec tradycyjnego treningu personalnego

  Dlaczego nasz trening personalny cieszy się tak dużym zainteresowaniem?
  • Jest bardziej efektywny niż konwencjonalne zajęcia fitness i pozwala na lepsze osiągnięcia w krótszym czasie. To tylko dwadzieścia minut, dzięki którym skutecznie będziesz dążyć do celu. Teraz, gdy wiele osób dostrzega problem braku czasu, osiągnięcie sukcesu staje się prostsze dzięki treningom personalnym EMS.
  • Dużym atutem jest dostosowanie treningów do oczekiwań podopiecznego. Określimy, jakie formy aktywności fizycznej są dla Ciebie satysfakcjonujące, a jakich chcesz uniknąć.
  • Nie ma tu miejsca na rutynę. Wiele osób przekonało się już o tym, że dbamy o różnorodność ćwiczeń. Wiemy, jak istotne są nowe wyzwania w walce o fit sylwetkę.
  • Stale podtrzymujemy motywację.
  • W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz klub służy wsparciem w ramach konsultacji, wchodzących w skład pakietu.
    Zatroszcz się o swoje zdrowie pod okiem doświadczonego trenera – wybierz BodyTec20+!

  Zalety treningu EMS z trenerem personalnym

  Skorzystaj z usług profesjonalnych trenerów personalnych EMS – postaw na wydajność:
  • Treningi EMS nie są bolesne i nie sprawiają dyskomfortu.
  • Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia – metoda elektrostymulacji jest skuteczna w walce z kontuzjami, a jej szczególne właściwości wykorzystuje się w sporcie zarówno amatorskim, jak i zawodowym.
  • Masz możliwość stałego monitorowania swoich postępów.
  • Trener personalny będzie stale nadzorować wykonywane przez Ciebie ćwiczenia, dlatego nie musisz obawiać się o kontuzje.
    Jeśli zastanawia Cię, czy to rozwiązanie dla Ciebie, zapraszamy na trening personalny próbny, podczas którego przekonasz się o skuteczności nowatorskiej metody EMS.

  Bezpieczna forma treningu w czasach pandemii

  Dbamy o zdrowie naszych podopiecznych. Trener personalny podczas wszystkich treningów pozostanie w maseczce ochronnej. Nie zapominamy o dezynfekcji sprzętów i kombinezonu. Wszystkie nasze zajęcia w Łodzi odbywają się w przestronnych pomieszczeniach, w których nie musisz obawiać się o zagrożenie ze strony innych osób. Warto również mieć na uwadze, że regularne ćwiczenia fizyczne pomagają w zwiększeniu odporności.

  Skorzystaj z nowoczesnych treningów personalnych z BodyTec20+!

  Zespół BodyTec20+ w Łodzi składa się z doświadczonych trenerów, dla których sport nie ma najmniejszych tajemnic. Stawiamy na nowatorskie metody o udowodnionej skuteczności i pozostajemy na bieżąco z nowościami z branży. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą wydajność treningów, co przekłada się na realne rezultaty. Wszystkie zajęcia będą w pełni dostosowane do Twoich oczekiwań – chcemy pomóc Ci osiągnąć Twój cel. Redukcja tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej, wzrost wydolności – z naszym wsparciem to możliwe. Zapisz się na trening personalny już dziś i zacznij nową przygodę!

  Szybki kontakt

   Wybierz miasto:

   [b24_trace]