Ambasador-klienci | Trening Personalny | BodyTec20 | Trening EMS | Siłownia XXI wieku

Z KORZYŚCIĄ DLA CIEBIE

Rozpocznij trening
EMS w BodyTec20+

800 zł na start

Trafiasz na naszą stronę dzięki Ambasadorowi BodyTec20+ i już oszczędzasz! Twoje członkostwo z automatu dostaje dodatkowe 4 treningi, co w przeliczeniu daje 800 zł na start! Teraz już oficjalnie możemy powiedzieć „Witaj w Projekcie Ambasador” - nie możemy się już Ciebie doczekać na treningu próbny, po którym ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące przyszłych treningów. Zanim rozpoczniesz przygodę z EMS na dobre - wszystkim się zajmiemy, nie musisz mieć przy sobie zupełni NIC – strój, ręcznik oraz wszelkie informacje dostaniesz na miejscu, w naszym studio!

Specjalistyczna kadra

Nasi trenerzy poza wykształceniem i kwalifikacjami przechodzą specjalistyczne treningi realizowane przez naszą wewnętrzną Akademię BodyTec20 pod wodzą dr Magdaleny Wojtków. Współpracując z miha bodytec poland mamy również dostęp do certyfikacji instytutu Glucker Kolleg co powoduje, że każda osoba może zrobić u nas międzynarodową licencję trenera EMS. Nasza kadra jest specjalnie dobierana i szkolona z myślą o różnorodnych potrzebach naszych podopiecznych: powrót do formy, wzmocnienie, redukcja tkanki tłuszczowej czy cellulitu, eliminacja bólu pleców, itp.

19 lokalizacji w całej Polsce

Łódź, Pabianice, Warszawa, Wrocław, Katowice, Częstochowa – w tych miastach znajduje się 19 studiów EMS, które przygotowane są do treningów personalnych lub w parach. Każde studio wyposażone jest minimum w 2 maszyny (maksymalnie 4). Trening ma formułę intymną – to 20 minut dla siebie. Możesz go odbyć w swoim mieście, a możesz to zrobić podczas delegacji, wakacji, itp. Twój trening zapisuje się na specjalnej karcie, którą dostajesz razem z wykupionym członkostwem. Każdy trener pracujący z Tobą zna Twoje postępy i realizuje z Tobą 20 minut od momentu, w którym skończyłeś ostatni trening.

20 minut 2 x w tygodniu

Nie musisz rezerwować połowy dnia na wyjście do studia treningu EMS. To zaledwie 20 minut 2 x w tygodniu. Ty masz konkretny CEL, a my możliwości, żeby go zrealizować. Podczas jednego pobytu w naszym studio możesz spalić do 1200 kalorii, a trening w BodyTec20+ to w przeliczeniu nawet 3 godziny na klasycznej siłowni. Wszystko zależy od intensywności, która zwiększana jest w zależności od Twoich postępów. W świecie, w którym czas ma największe znaczenie taka forma aktywności jest pożądana i niezastąpiona. Dlatego nasza usługa jest tak bardzo dopasowana do Twoich potrzeb.

ZOBACZ PRZEMIANY NASZYCH KLIENTÓW

ZAPLANUJ SWOJĄ
METAMORFOZĘ!

PROGRAM AMBASADOR

kontakt

    Wybierz miasto: