Promocja Black Month 2023!

Szaleństwo cenowe na Black Month

Przez cały listopad skorzystaj ze specjalnej zniżki Black Month!

Kup członkostwo:

 • SMART (24 treningi) teraz do -20%
 • PROGRES (36 treningów) teraz do -20%
 • PROGRES PRO (52 treningi) teraz do -25%
 • * rabaty obowiązują cały miesiąc

  Wypełnij formularz a my oddzwonimy!


   Wybierz miasto:

   Dla kogo jest
   trening EMS?

   Czym jest
   trening EMS?

   Przyszłość branży fitness

   EMS to najefektywniejsza forma wysiłku fizycznego. Dzięki opiece wykwalifikowanego trenera i przy udziale urządzenia miha bodytec ćwiczący wykonuje 20-minutowy trening, który można porównać do 3-godzinnego wysiłku w siłowni.

   Dla zdrowia i sylwetki

   Metoda EMS, od lat stosowana jest na całym świecie jako skuteczna metoda rehabilitacji pacjentów po urazach, kontuzjach i przeciążeniach. Jako najefektywniejsza forma aktywności fizycznej, lawinowo zyskuje popularność w branży fitness.

   Jak to działa?

   Zaledwie 20 minut treningu EMS dwa razy w tygodniu zapewnia efekty odpowiadające 3-4 godzinom intensywnych ćwiczeń w siłowni. Dzięki pomocy urządzenia miha bodytec, pozornie proste ćwiczenia stają się wielokrotnie bardziej efektywne.

   01
   Więcej niż 100%

   Specjalny strój składający się z kamizelki, pasa na pośladki, opaski na nogi i opaski na ramiona wspomaga pracę mięśni ćwiczącego, dzięki czemu efekty treningu pojawiają się zaskakująco szybko.

   02
   Komfort i bezpieczeństwo

   Osoba trenująca wykonuje nieskomplikowane ćwiczenia, a urządzenie EMS sprawia, że mięśnie wykonują bardziej efektywną pracę niż miałoby to miejsce podczas standardowego treningu. Wykwalifikowany trener pomaga dobrać zestaw ćwiczeń i towarzyszy ćwiczącemu przez cały trening.

   03
   Trening dla każdego

   Zestaw ćwiczeń dostosowany jest indywidualnie do klienta: jego celów, możliwości i aktualnych ograniczeń. W treningu nie używa się hantli ani innego obciążenia mechanicznego, w związku z czym zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia kontuzji.

   04
   Szkolenie w Akademii BodyTec20+

   Spersonalizowany trening możliwy jest do wykonania w każdej spośród 19 lokalizacji studia BodyTec20+ w Polsce. Każda kolejna jednostka treningowa jest kontynuacją poprzedniej, a dane i pomiary klienta zapisywane są na elektronicznej karcie. Tu nie ma miejsca na przypadki!