Ćwiczenia na ból kręgosłupa | Trening wzmacniający mięśnie kręgosłupa

  Umów się na próbny trening

  Wybierz miasto:

  Ćwiczenia na ból kręgosłupa

  Szukasz ulgi w bólu pleców? Siedzący tryb życia, praca przy komputerze, źle wykonywane ćwiczenia, nieprawidłowa postawa - to sprawia, że nasze plecy nie mają z nami łatwo! Kiedy bóle kręgosłupa dokuczają Ci codzienne i nic nie uśmierza Twojego bólu to czas wypróbować nowoczesny trening EMS – pozwalający na redukcję bólu kręgosłupa! Zyskasz ulgę i zadbasz o swoją kondycję!


  Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!


  +48 535 097 838

  Jakie odcinki pleców bolą Cię najczęściej?

  Ból pleców możemy być zlokalizowany w różnych miejscach – jeśli wiesz, gdzie dokładnie Cię boli, łatwiej dobierzesz ćwiczenia. Najczęściej skarżymy się na ból:

  • w odcinku szyjnym kręgosłupa – pojawia się na skutek stresu, braku ruchu, częstego schylania głowy (np. w stronę komórki). Mięśnie odcinka szyjnego stają się bardzo napięte i to może objawiać się bólem szyi, obojczyka, ramion. Twoje plecy proszą o ćwiczenia rozciągające!
  • w odcinku piersiowym kręgosłupa – czujesz sztywność tułowia, nie możesz się dobrze wyprostować, masz wrażenie kłucia w mostku, gdy tylko robisz wdech powietrza? Jeśli tak, to koniecznie musisz regularnie wykonywać ćwiczenia na ból pleców między łopatkami - wzmocnienie tych mięśni jest niezbędne do zachowania prawidłowej postawy ciała i uśmierzenia bólu.
  • w odcinku lędźwiowym kręgosłupa – pojawia się jeśli długo siedzisz, np. pracując przed komputerem. Ból w tej części często określany "bólem krzyża". Nie lekceważ go, bo może być oznaką poważniejszych problemów! Jeżeli ból promieniuje w stronę pośladków lub wzdłuż uda to oznaczać, że np. masz przepuklinę lub rwę kulszową.

  Bóle w kręgosłupie mogą świadczyć o zwyrodnieniach, przepuklinach, osteoporozie, jednak często wynikają z wadliwej postawy ciała, nadwagi, nadwyrężenia mięśni - np. kiedy zbyt gwałtownie wykonamy jakiś ruch lub pozostajemy za długo w jednej pozycji.


  Umów się na próbny trening EMS


  Umów się

  Trening EMS to dobry sposób na bolący kręgosłup!

  Czy wiesz, że nie musisz długo szukać i zastanawiać się, jakie ćwiczenia na ból krzyża, czy ćwiczenia na odcinek szyjny będą dla Ciebie dobre? Poznaj metodę EMS, która zlikwiduje wszystkie dolegliwości Twojego kręgosłupa! Trening EMS w BodyTec20 to ćwiczenia odciążające kręgosłup. Myślisz, że to niemożliwe? Cały sekret tkwi w elektrostymulacji mięśni głębokich całego ciała - zobacz, jak to działa:

  • zakładasz specjalna kamizelkę, która przewodzi impulsy elektryczne, angażując pracę mięśni całego kręgosłupa!
  • ćwiczysz dwa razy w tygodniu przez 20 min. i masz efekty jak po 3 konwencjonalnych treningach na siłowni
  • elektrostymulacja rozluźnia spięte mięśnie, wzmacnia je, niweluje dysproporcje mięśniowe
  • ćwiczysz pod okiem trenera personalnego BodyTec20, który powie Ci, jak dobrze wykonać ćwiczenia, aby np. nie obciążać kolana i trenować w dobrej pozycji

  Trening EMS to idealny sposób na wzmocnienie mięśni kręgosłupa.Zredukuj wpływ dolegliwości kręgosłupa na Twoje życie! Umów się na bezpłatny trening próbny w BodyTec20 już dziś!


   Umów się na próbny trening

   Wybierz miasto: