Ćwiczenia po porodzie | Powrót do aktywności fizycznej po ciąży

  Umów się na próbny trening

  Wybierz miasto:

  Ćwiczenia po porodzie

  Chcesz po ciąży szybko wrócić do formy? Nie masz czasu na wizyty na siłowni, bo dopiero co zostałaś mamą i chcesz jak najwięcej chwil spędzać ze swoim maleństwem? Wiele kobiet po porodzie nie jest zadowolonych z wyglądu własnej sylwetki i prędko powrócić do formy sprzed ciąży. Jak pogodzić nową rolę z marzeniami o szczupłym i jędrnym ciele? Jedyny trening, który w krótkim czasie przyniesie najlepsze efekty to trening EMS!

  Powrót do aktywności fizycznej po ciąży

  Po porodzie w ciele kobiety zachodzi wiele ważnych zmian, dlatego musisz dać sobie czas na ustabilizowanie hormonów, zakończenie okresu połogu, czy na zagojenie się blizn po cesarskim cięciu. Wszystko musi przebywać w swoim naturalnym tempie. Zbyt szybki powrót do intensywnej aktywności fizycznej może wyrządzić wiele szkód w Twoim organizmie, np. prowadzi do kontuzji i przeciążeń, czy naderwań mięśni! Wiele kobiet, które za wcześnie udały się na fitness po porodzie, teraz ma poważne problemy zdrowotne.

  Kiedy zacząć ćwiczyć po porodzie?

  Eksperci zalecają, że lekki trening można zacząć już po ok. 6 tygodniach od porodu, a po cesarce najlepiej po 12 tygodniach. Jednak wszystko to kwestia indywidualna - jeżeli Twoje samopoczucie jest dobre, a organizm się zregenerował, możesz rozpocząć ćwiczenia, które wzmocnią Twoje ciało.

  Pamiętaj, że ćwiczenia na własną rękę mogą być niebezpieczne. Warto wykonywać je pod okiem specjalisty na żywo. Nie inspiruj się filmikami z Internetu. To, co działa na inne kobiety, może niekoniecznie być dobre dla Ciebie. Personalizacja ćwiczeń jest kluczem do bezpiecznego powrotu do formy. Tylko trening pod opieką trenera personalnego przyniesie najlepsze rezultaty!

  Bezpieczny trening dla kobiet po porodzie - EMS

  W odpowiedzi na wyjątkowe potrzeby treningowe młodych mam powstał EMS, czyli trening wykorzystujący elektrostymulację. Jest to bezpieczna metoda opracowana z myślą o uzyskaniu maksymalnych efektach treningowych w ciągu 20 minut (bo tyle trwa 1 trening EMS!).

  Jak wygląda trening EMS i dlaczego jest on tak wyjątkowy? Przede wszystkim, ćwiczysz pod opieką trenerów personalnych, przeszkolonych z wykonywania treningów metodą elektrostymulacji. Oni wiedzą jak dobrać ćwiczenia dla kobiet, które dopiero co urodziły dziecko. Trener dokonuje pomiarów Twojego ciała, przeprowadza konsultację i zaleca ćwiczenia. Następnie zakładasz strój: kamizelkę i opaski, które przewodzą impulsy elektryczne ze specjalnego urządzenia, wprost do Twoich mięśni, powodując ich głębsze napinanie się. Dzięki elektrostymulacji mięśnie pracują bardziej i mocniej, a skóra staje się jędrniejsza!


  Umów się na próbny trening EMS


  Umów się

  5 zalet treningu EMS dla kobiet po ciąży

  Już po pierwszych 4-5 treningach dwa razy w tygodniu zauważysz dużą zmianę! Zobacz, jakie zalety ma trening EMS w BodyTec20:

  • wzmocnisz mięśnie dna miednicy - tzw. mięśnie Kegla
  • oszczędzisz czas i szybko wrócisz do formy– trening EMS to tylko 20 min!
  • poprawisz wygląd mięśni brzucha
  • zredukujesz bóle kręgosłupa
  • będziesz pod opieką trenera personalnego

  Personalizacja treningu, pewne efekty i skoncentrowanie na Twoich potrzebach - to przewaga treningów EMS w BodyTec20, dlatego już teraz umów się na trening próbny!


   Umów się na próbny trening

   Wybierz miasto: