Czy zrealizowałeś swoje postanowienia na ten rok? | Trening Personalny | BodyTec20 | Trening EMS | Siłownia XXI wieku
 

Z KORZYŚCIĄ DLA CIEBIE

EMS w BodyTec20+

Efektywny trening

W BodyTec20+ 20 minut 2 x w tygodniu zastępuje Ci 440 minut tradycyjnego treningu personalnego! Czas i efekty nie zawsze idą w parze. Nasza usługa to rozwiązanie dla każdego kto szuka zmiany dla siebie! Jesteś wstanie powiedzieć czy zrealizowałeś swoje cele na 2021 rok? Nie bądź bierny. Zostało jeszcze kilka dni do końca roku. Wykup członkostwo w Bodytec20+ i niech Twoje postanowienia staną się faktem! Nasze studia są otwarte dla Ciebie. Razem będziemy pracować na Twoje CELE.

Realizacja CELÓW

Chcesz się wzmocnić, zgubić zbędne kilogramy, odnaleźć się po ciąży, przez COVID-19 obniżyła się Twoja aktywność, a może nareszcie chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i regularnie pracować nad sobą budując odporność i stawiając sobie konkretne cele? Grudzień to idealny czas na postanowienia – nie ma lepszego momentu. Przyjdź do nas do studia, zrób trening próbny, określ z trenerem swoje potrzeby, zrób symulację swojego członkostwa i zacznij pracować nad sobą i swoim samopoczuciem!

Intymna atmosfera

Trening odbywa się w zestawieniu 1:1 lub 1:2. Nie musisz pracować nad sobą sam. Mamy członkostwa pojedyncze, ale mamy również członkostwa dla par. Możesz przyjść do nas z żona, bratem, siostra, dziewczyną czy przyjacielem. Nie ma nic lepszego niż wzajemna motywacja. Atmosfera w naszych studiach jest ważna. Stawiamy na bezpośredni kontakt, trenerzy znają swoich podopiecznych, pracujemy wspólnie na Twoim sukcesem i to on jest dla nas najważniejszy.

Pracujemy dla Ciebie

Twoje postanowienia nie przynoszą efektu? Nasi trenerzy to zmienią! Będziemy wspólnie trenować, wspólnie osiągać cele i dążyć do kolejnych. Dzięki temu zrozumiesz jak ważne jest partnerstwo podczas treningu i ile dzięki niemu możesz zyskać. W BodyTec20+ stawiamy na wzajemność! Ty przychodzisz na trening i przez najbliższe 20 minut trener jest tylko do Twojej dyspozycji. Twój czas zmieni się w efekty. Twoje postanowienia z czasem staną się osiągniętymi kamieniami milowymi.

 

TRENING EMS

EMS w BodyTec20+

Zadbaj o formę

Ostatnie dwa lata były trudne dla nas wszystkich. Pandemia, zamknięte kluby fitness, brak motywacji. Twoja forma jest ważna. Musisz o nią zadbać. Kondycja psychiczna, ale też fizyczna wymaga ciągłej pracy. Oddaj to w ręce specjalistów i zrealizuj swoje postanowienia, które z roku na rok przekładasz. Trening 20 minut 2 x w tygodniu pod okiem certyfikowanego trenera EMS spowoduje, że dużo szybciej przełamiesz swoje bariery.

To najlepszy moment

Jesteśmy w całej Polsce. 20 studiów zlokalizowanych w Pabianicach, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Częstochowie pracuje codziennie na sukces naszych podopiecznych. Nasi trenerzy są certyfikowani przez Akademię BodyTec pod wodzą dr. inż. Magdaleny Wojtków. Zacznij już dziś pracować nad sobą. Znajdź w BodyTec20+ coś dla siebie i rozpocznij wskazane członkostwo. Zrealizuj swoje postanowienia i cele.

 

MASZ PYTANIA

Kontakt

    Wybierz miasto: