Trening EMS Mokotów | Siłownia Mokotów | BodyTec20

  Umów się na próbny trening

  Trening EMS Mokotów

  Zastanawiasz się, jak większość ludzi łączy pracę i dbanie o smukłe i umięśnione ciało? Chcesz pójść na siłownię, ale godziny pracy i dodatkowe zajęcia Ci na to nie pozwalają? Z myślą o takich osobach jak Ty powstał trening EMS w klubie BodyTec20 na Mokotowie! Wystarczy jeden 20 minutowy trening w tygodniu, aby móc cieszyć się piękną i zdrową sylwetką!


  Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!


  Na czym polega trening EMS?

  Sekretem treningu EMS jest wykorzystanie elektrostymulacji mięśni podczas wykonywanych ćwiczeń. Przychodząc do BodyTec20 nie potrzebujesz stroju sportowego, zakładasz specjalnie zaprojektowaną kamizelkę oraz dedykowane opaski na rękach, udach i pośladkach. To właśnie one wysyłają do mięśni impulsy, które są odpowiedzialne za ich napinanie. Podczas jednego treningu aktywowane jest aż 450 różnych mięśni na całym ciele!

  EMS jest skuteczniejszy od standardowego treningu na siłowni, ponieważ impulsy docierają także do mięśni głębokich przez co aktywują więcej włókien, dzięki czemu efekty zobaczysz szybciej i będą one znacznie trwalsze. Pierwsze efekty zobaczysz już po kilku treningach, a dzięki innowacyjnej formule Twoja skóra będzie jędrniejsza. EMS to idealny trening dla osób, które na co dzień mają pracę siedzącą i zmagają się z bólem kręgosłupa. Wystarczy, że podczas treningu poinformujesz o swoich dolegliwościach swojego trenera, a on dobierze odpowiednie parametry dla Ciebie! Zapewniamy, że bardzo szybko poczujesz różnicę!

  Dedykowany trener personalny

  Przy każdym treningu obecny jest wykwalifikowany trener personalny, który będzie czuwał nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń. Będzie on dla Ciebie także swoistym mentorem, ponieważ zadba on o Twój progres oraz zmotywuje Cię do dalszej, sukcesywnej pracy. W przeciwieństwie do klubów fitness w BodyTec20 panuje kameralna atmosfera. Nie musisz martwić się pełną salą, dbamy o to, aby każda wizyta była dla naszych klientów komfortowa i bezstresowa. EMS to system idealny dla osób, które chcą wrócić do formy po przerwie lub nigdy nie ćwiczyły – pomożemy w powrocie do regularnych treningów po kontuzji lub ciąży.


  Umów się na próbny trening EMS


  Wybierz trening EMS i ciesz się wolnym czasem!

  Wiemy, jak w wielkomiejskim pędzie ciężko jest wygospodarować czas dla siebie, a szczególnie na regularny wysiłek fizyczny. Dzięki EMS nie musisz poświęcać kilku dni w tygodniu na siłownię, ograniczysz też męczące stanie w korkach! Wystarczy, że odwiedzisz nas tylko dwa razy w tygodniu na dosłownie 20 minut i już po 3 tygodniach zobaczysz efekty - wizualne oraz mentalne! Dzięki jednemu treningowi EMS spalisz około 1200 kcal, co daje równowartość 3-4 godzin na siłowni.

  Pomyśl, na co wykorzystasz te dodatkowe godziny w ciągu tygodnia? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i sprawdzić na własnej skórze jak to działa, skorzystaj z opcji bezpłatnego treningu próbnego. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie internetowej, a my się z Tobą skontaktujemy!


   Umów się na próbny trening