Trening EMS Wilanów | Siłownia Wilanów | BodyTec20

  Umów się na próbny trening

  Trening EMS Wilanów

  Marzysz o pięknej sylwetce rodem z Vogue lub Harper's Bazaar? Chcesz zachwycić wszystkim swoim ciałem, jednak brakuje Ci czasu na regularne i długotrwałe treningi? A co, gdyby istniał sposób, który pozwoli Ci uzyskać idealne ciało, który zajmuje jedynie 20 minut tygodniowo? Tak działa EMS, czyli innowacyjny trening polegający na elektrostymulacji mięśni, który możesz wykonać w BodyTec20. Jeśli klub fitness nie jest Twoim ulubionym miejscem, a Twój cenny czas jest ograniczony, ten trening to idealne rozwiązanie dla Ciebie!


  Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!


  Widoczne efekty w 20 minut

  EMS to trening polegający na elektrostymulacji mięśni podczas wysiłku fizycznego. Poprzez specjalną kamizelkę oraz opaski, umieszczone na różnych częściach ciała, wysyłane są impulsy, które aktywują mięśnie. W porównaniu do klasycznego treningu cardio w klubie fitness, system EMS dociera także do mięśni głębokich, przez co aktywowana jest większa liczba włókien mięśniowych. Podczas jednego treningu naszą metodą pracuje aż 450 mięśni, a 20 minutowy program porównywany jest do 3-4 godzin zajęć na siłowni! To tylko 20 minut w tygodniu, dzięki którym już po kilku treningach zauważysz, że Twoje ciało stanie się gładsze, jędrniejsze i bardziej atletyczne.

  Opieka trenera personalnego

  Przy każdym treningu obecny jest wykwalifikowany trener personalny, który czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń oraz zmotywuję Cię do dalszych działań. Do każdego podchodzi on w indywidualny sposób, dlatego jest to również doskonała opcja dla osób, które wracają po przerwie do regularnych ćwiczeń. Nie musisz przejmować się tłumem, dbamy aby w BodyTec20 panowała miła i kameralna atmosfera. Każdy trening zostanie dopasowany do Twoich możliwości oraz aktualnej kondycji, a obecny obok Ciebie trener dokładnie przeprowadzi Cię przez cały trening i zadba o Twoje zdrowie.


  Umów się na próbny trening EMS


  BodyTec20 czy zwykła siłownia?

  Jeśli myśląc o idealnej sylwetce masz w głowie tylko klub fitness to koniecznie sprawdź różnice między klasycznym treningiem, a EMS:

  • jeden 20 minutowy trening EMS działa na Twoje ciało tak samo, jak 3-4 godziny na siłowni
  • nie musisz poświęcać kilku dni, wystarczy, że dwa razy w tygodniu odwiedzisz klub BodyTec 20+ na Wilanowie. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na rozwój swoich pasji!
  • wystarczy kilka zajęć, a zobaczysz pierwsze efekty - nawet 1200 kalorii spalisz na jednej wizycie!
  • uzyskasz wymarzoną sylwetkę w bezpieczny sposób, każdy z naszych trenerów indywidualnie dobierze program dla Ciebie
  • nie musisz przejmować się natłokiem ludzi, jak w klubie fitness - trener personalny skupia się wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach.

  Trening EMS to innowacyjna i bardzo nowoczesna metoda, która zyskuje coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego, Warszawa to miasto tętniące życiem a my wiemy, że trudno jest pogodzić codzienne obowiązki z regularnymi wizytami w miejscach typu siłownia, czy klub fitness. Koniecznie zapisz się na próbny trening w BodyTec20, na którym zaprezentujemy Ci osobiście możliwości systemu EMS.


   Umów się na próbny trening