Trening personalny | Więcej możliwości i lepsze efekty ćwiczeń

  Umów się na próbny trening

  Trening personalny

  Czy wiesz, że to prywatny trener stoi za sukcesem metamorfozy wielu gwiazd? Nie bez powodu korzystają one z pomocy trenera personalnego, kiedy tylko chcą schudnąć lub wrócić do formy. Jeśli stawiasz przed sobą ambitne cele treningowe i profesjonalnie podchodzisz do zmiany swojej sylwetki – to znak, że potrzebujesz indywidualnego trenera z BodyTec20! A co jeśli powiemy Ci, że oprócz pracy z trenerem personalnym w BodyTec20 skorzystasz z metody treningowej, która zrewolucjonizowała rynek fitness?


  Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!


  +48 535 097 838

  Dlaczego warto skorzystać z pomocy trenera personalnego?

  Chcesz zrzucić na wadze lub zbudować masę mięśniową. Zapisujesz się na siłownię, przychodzisz na salę i nie wiesz, jak zacząć. Pobiegasz trochę na bieżni, zrobisz parę powtórzeń na wyciągu czy wiośle. Na koniec wykonasz wykonasz trochę ćwiczeń rozciągających, podglądając ruchy innych. Taki trening nie ma nic wspólnego z efektywnością, a już na pewno nie przyniesie oczekiwanych przez Ciebie rezultatów - wysportowanego ciała.

  Co więcej! Złe korzystanie z profesjonalnych urządzeń na siłowni zwykle kończy się kontuzją lub naderwaniem mięśni. Jeśli nie wiesz, jak prawidłowo dobrać obciążenie lub od czego zaczynać rozgrzewkę to powinieneś skorzystać z pomocy trenera personalnego. Nie każdy ma wiedzę na temat fitnessu i zdrowego odżywiania - Ty nie musisz się na tym znać, to trener indywidualny jest tu ekspertem.

  EMS - więcej możliwości, lepsze efekty!

  Czy wiesz, co się stanie jeśli połączysz ćwiczenia z prywatnym trenerem i metodą EMS?

  • szybciej zgubisz kilogramy – nawet 1200 kcal na jednym treningu!
  • wyrzeźbisz mięśnie całego ciała – w tym mięśnie głębokie!
  • oszczędzisz czas – trening personalny EMS to spotkanie w BodyTec20 dwa razy w tygodniu po 20 minut!
  • trener osobisty indywidualnie dobiera ćwiczenia dla każdego klienta – skupiamy się na Tobie w 100%!
  • będziesz mieć plan treningowy i wyznaczone realne cele – nie ma tu przypadku!

  Umów się na próbny trening EMS


  Umów się

  Dlaczego pokochasz trening EMS?

  Trening EMS polega na elektrostymulacji mięśni, w tym mięśni głębokich, które trudno zmusić do "pracy" podczas zwykłych ćwiczeń. Jak zacznie się Twoja współpraca z trenerem personalnym BodyTec20?

  • Na pierwszej konsultacji trener personalny ułoży dla Ciebie ćwiczenia dostosowane do Twoich potrzeb.
  • Założysz specjalną kamizelkę i opaski na udach, pośladkach i ramionach, które będą przewodziły impulsy elektryczne wprost do Twoich mięśni. Dzięki elektrostymulacji pobudzisz aż 450 mięśni na jednym treningu!
  • Trener personalny będzie stale monitorował Twoje efekty, zapisując ustawienia treningu. Doradzi też, jaką dietę warto stosować.

  Korzystając z EMS pójdziesz o poziom wyżej! Już po 2-3 treningach personalnych odczujesz jędrniejszą skórę i mocniejsze mięśnie, a po 6 treningu zauważysz redukcję tkanki tłuszczowej. Trening personalny w BodyTec20 to połączenie nowoczesnej technologii i opieki profesjonalnego trenera. Zapisz się na trening próbny, który przekona Cię do tej metody – bądź o krok dalej i postaw na nowoczesny trening, który zaoszczędzi Twój czas!


   Umów się na próbny trening