Trener personalny Częstochowa | Trening personalny Częstochowa

Trener personalny Częstochowa

Nie szukaj wymówek
Zapisz się na zajęcia z trenerem personalnym w Częstochowie

  Wybierz miasto:

  Poszukujesz treningów personalnych z wykwalifikowanym trenerem, dostosowanego do Twojego stylu życia? Stale szukasz nowszych, skuteczniejszych rozwiązań, dzięki którym osiągniesz wymarzone cele? A może nie jesteś fanem zajęć fitness, zastanawiasz się, czy trening personalny to coś dla Ciebie? Mamy dla Ciebie propozycję – treningi personalne EMS, pozwalające na szybszą redukcję tkanki tłuszczowej, budowanie muskulatury i powrót do pełnej sprawności po kontuzji.

  To całkowicie bezpieczny sposób przemiany sylwetki, cieszący się rosnącym zainteresowaniem na całym świecie. W BodyTec20+ w Częstochowie prowadzą go doświadczeni trenerzy personalni, którzy pomogą Ci szybciej osiągnąć rezultaty. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

  Innowacyjna forma treningu personalnego w Częstochowie

  Coraz więcej osób rozważa trening personalny. Trener podczas takich zajęć może całkowicie dostosować ich program do oczekiwań uczestnika – bierze pod uwagę jego doświadczenie, styl odżywiania, stosunek do różnych aktywności, samopoczucie czy wydolność organizmu. To najlepszy sposób na to, by szybko wzmocnić ciało i zredukować tkankę tłuszczową.

  Działamy w kilku miastach – od niedawna Częstochowa jest jednym z nich. W BodyTec20+ proponujemy Ci trening personalny EMS pod okiem wykwalifikowanego trenera. To bezbolesna metoda elektrostymulacji mięśni, dzięki której podczas krótszych zajęć osiąga się lepsze rezultaty. Ćwiczenia wykonywane w specjalistycznym kombinezonie pozwalają na szybszą redukcję tkanki tłuszczowej, łatwiejszą budowę masy mięśniowej i powrót do zdrowia po kontuzji – jest to więc świetne rozwiązanie w trosce o bardziej wyrzeźbione i zdrowe ciało.

  Jak wygląda trening personalny w Bodytec20+?

  Trening personalny BodyTec20+ w Częstochowie odbywa się w kombinezonie, którego wypożyczenie jest wliczone w koszt usługi. Przebiega na dobrze wyposażonej siłowni. Układając trening personalny, trener bierze pod uwagę wiele czynników, wpływającym na wydolność ciała, ale zawsze kieruje się tym, jakie oczekiwania ma klient i co należy zrobić, by sport sprawiał mu przyjemność.

  Wykorzystując swoją wiedzę instruktor układa listę ćwiczeń, z których będą składać się zajęcia. Dba przy tym o różnorodność – nie ma tu miejsca na rutynę! Łączymy ćwiczenia siłowe z treningiem cardio. Każde z naszych indywidualnych zajęć trwa 20 minut. Odbywają się 1-2 razy w tygodniu. Tak, to wystarczy do zmiany wyglądu ciała!

  Trening Bodytec20+ – wyjątkowa alternatywa wobec tradycyjnego treningu personalnego

  Trener personalny to świetna pomoc, gdy oczekujesz widocznych rezultatów, chcesz uniknąć kontuzji i potrzebujesz mniej lub bardziej zaawansowanego wsparcia podczas treningów. Jako BodyTec20+ w Częstochowie proponujemy CI zupełnie inne oblicze treningów personalnych. To nowe podejście do sportu, które przynosi wymierne korzyści.

 • Choć nasz osobisty trening jest krótszy niż inne i odbywa się rzadziej, pozwala na lepsze rezultaty. Wszystko dzięki metodzie elektrostymulacji mięśni.
 • Szybciej spalisz kalorie i zbudujesz muskulaturę. Jeśli zależy Ci na regeneracji po kontuzji, EMS to metoda dla Ciebie – stosuje się ją powszechnie w fizjoterapii.
 • W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie. Idziemy z duchem czasu i dostosowujemy się do potrzeb użytkowników. Sport przestał być traktowany po macoszemu – stanowi istotną część życia, także naszego.
 • Podczas naszych treningów personalnych spotkasz wykwalifikowanych instruktorów, którzy pokażą Ci, jak fascynującym miejscem może być nasze studio fitness. Wytłumaczą, jaka dieta jest wskazana, by uzyskać pożądane przez Ciebie rezultaty i uchronią Cię przed kontuzjami.
 • Nie wierzysz? Zapisz się na trening próbny i przekonaj się na własnej skórze!

  Zalety treningu EMS z trenerem personalnym

  Dlaczego warto wybrać usługi trenerów personalnych, wyspecjalizowanych w metodzie EMS?

  • Wiedzą wszystko na temat zastosowanej technologii. Wiedzą, jak dopasować kombinezon oraz mogą wytłumaczyć jego działanie i zachodzące procesy.
  • Każdy z naszych treningów jest dostosowany do potrzeb użytkownika i jego wydolności. Nie zniechęcamy do sportu.
  • Pomagają w szybszym osiągnięciu rezultatów. Z nami spalisz tłuszcz szybciej i wygodniej!
  • Redukują ryzyko wystąpienia kontuzji podczas treningów.

  Każdy trener personalny w naszym zespole to skarbnica fachowej wiedzy. Wyczerpująco odpowie na każde Twoje pytanie i w pełni dostosuje trening do Twoich oczekiwań i możliwości.

  Bezpieczna forma treningu w czasach pandemii

  Nasze treningi odbywają się w pustych, przestronnych pomieszczeniach. Dbamy o dezynfekcję wszystkich urządzeń sportowych i sprzętu do elektrostymulacji. Wszystko to sprawia, że świadczymy usługi z zachowaniem reżimu sanitarnego. Trener pozostanie w maseczce ochronnej przez cały czas – nie musisz się martwić o ryzyko zakażenia z jego strony. Dbamy o bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy.

  BodyTec20+ – postaw na nową jakość treningu!

  Jeśli poszukujesz nietuzinkowych, skutecznych rozwiązań, które pomogą Ci osiągnąć wymarzone cele, zapraszamy na nasze treningi z trenerami personalnymi. To, co nas wyróżnia, to fachowa wiedza, doświadczenia i certyfikowany, wydajny sprzęt, dzięki któremu możemy pomagać naszym podopiecznym w realizacji planów treningowych. Przekonaj się sam podczas treningu próbnego!

  Szybki kontakt

   Wybierz miasto:

   [b24_trace]