Trener personalny Katowice | Trening personalny | Opinie/Cennik | BodyTec20+ | Studio Treningu EMS

Trener personalny Katowice

Nie szukaj wymówek
Zapisz się na zajęcia z trenerem personalnym w Katowicach

  Wybierz miasto:
  Nie jesteś w stanie zmotywować się do regularnych ćwiczeń oraz aktywności fizycznej i potrzebujesz współpracy z kimś bardziej doświadczonym? Chcesz skorzystać z nowatorskich metod, które pozwolą osiągnąć lepsze rezultaty? Nie do końca wiesz, co robić na siłowni, a nie przepadasz za typowymi zajęciami fitness? Nasze treningi personalne to rozwiązanie dla Ciebie. Trener osobisty pomoże Ci osiągnąć sukces i zrealizować cele treningowe, wykorzystując innowacyjną technikę elektrostymulacji mięśni. Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej lub zwiększenie masy mięśniowej są na wyciągnięcie ręki. Gwarantujemy stałe podtrzymywanie motywacji – z nami nie musisz martwić się o rutynę. Proste, ale efektywne ćwiczenia pozwolą Ci zmienić swoją sylwetkę. Jeśli trener osobisty w Katowicach, to tylko w BodyTec20+!

  Skuteczna forma treningu personalnego w Katowicach

  Nasz zespół trenerów personalnych w Katowicach pomoże Ci zrealizować marzenia o wyglądzie własnej sylwetki. Na podstawie Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości tworzymy indywidualny plan treningowy. Opiera się on o to, jakie masz doświadczenie, jak lubisz ćwiczyć, a za czym nie przepadasz. Bierzemy pod uwagę Twoją dietę, to, ile czasu w ciągu dnia spędzasz w ruchu i jak aktualnie wygląda Twoja sylwetka, a na czym Ci zależy. Niezależnie od tego, co jest Twoim celem – zmiana składu ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej lub zwiększenie masy mięśniowej czy powrót do formy po kontuzji – z naszą pomocą wkrótce zobaczysz efekty. Realizując nasze usługi wykorzystujemy nowatorską metodę – elektrostymulację mięśni. Trening polega na wykonywaniu konkretnych, dostosowanych do człowieka ćwiczeń w specjalistycznym kombinezonie, który podczas każdego ruchu delikatnie stymuluje mięśnie, zwiększając wydajność ruchu i intensyfikując efekty. Elektrostymulacja nie jest bolesna i nie sprawia dyskomfortu. Jest doskonale znana i powszechnie wykorzystywana w fizjoterapii ze względu na właściwości regeneracyjne.

  Przebieg treningu z trenerem personalnym w Bodytec20+

  Wszystkie nasze treningi odbywają się pod czujnym okiem trenera personalnego. Zespół trenerów personalnych BodyTec20+ w Katowicach składa się z ekspertów w tej dziedzinie, pozostających na bieżąco z nowymi osiągnięciami nauki. W pierwszej kolejności układamy plan treningowy, którego realizacja przybliży Cię do celu. To prawdziwy trening osobisty – polega zatem na współpracy i jest dostosowany w pełni do Ciebie. Ćwiczenia nie są skomplikowane, ale bardzo wydajne i pozwalają na realną zmianę wyglądu ciała. Podczas treningów będziesz mieć na sobie kombinezon, który będzie pobudzać mięśnie. Elektrostymulacja nie wiąże się z dyskomfortem – o to nie musisz się martwić. Każdy nasz trening personalny trwa dwadzieścia minut i odbywa się dwa razy w tygodniu. Taka sesja daje takie same efekty, jak trzy lub cztery godziny spędzone na siłowni. Jeśli chcesz zobaczyć, jak to wygląda w praktyce, umów się na trening personalny wdrożeniowy w naszym klubie na terenie Katowic.

  Trening Bodytec20+ – nowoczesna alternatywa wobec tradycyjnego treningu personalnego

  Dlaczego warto wybrać nasz trening personalny?
  • Nasze usługi trenera personalnego pozwalają na zdecydowanie wyższą wydajność – szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, wzrost masy mięśniowej czy powrót do pełnej sprawności po kontuzji.
  • Warto mieć na uwadze, że trener osobisty będzie nadzorować poprawność wykonywania przez Ciebie ćwiczeń, dzięki czemu ryzyko kontuzji spada.
  • Ze względu na to, że ćwiczenia są dostosowane do Twoich potrzeb, Twojego stylu życia i Twojego stanu zdrowia, a wydajność pozostaje wysoka, Twoja motywacja nie spada.
  • Elektrostymulacja nie jest bolesna – trening nie sprawia dodatkowego dyskomfortu. Naturalne jest to, że odczujesz zmęczenie, ale nie będzie ono większe niż po standardowych ćwiczeniach.
    Profesjonalny trener personalny w Katowicach pomoże Ci zadbać o swoją sylwetkę!

  Zalety treningu EMS z trenerem personalnym

  Co sprawia, że nasze zajęcia cieszą się tak dużym zainteresowaniem?
  • Oferujemy Ci możliwość codziennych konsultacji z trenerem personalnym. Dzięki temu możesz poszerzyć swoją wiedzę, dowiesz się, co warto robić w domu i jak powinna wyglądać Twoja dieta. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
  • W ramach pakietu proponujemy także monitoring postępów, dzięki któremu będziesz mógł obserwować, jak rośnie Twoja wydajność i jak zmienia się Twoja sylwetka.
  • Bardzo istotna jest dla nas atmosfera. Wielu naszych klientów przekonało się już, jak duże możliwości daje przyjazna relacja z trenerem.
  • To nie jest kolejny męczący pobyt na siłowni – to nowoczesna forma ćwiczeń, która pozwala kształtować sylwetkę. Nie będziesz też zagubiony i zdezorientowany – trener personalny wprowadzi Cię we wszystkie ćwiczenia i w odpowiedni sposób je zaplanuje.
    Trening personalny jest zdecydowanie pomocny w realizacji celów treningowych. Przyjdź i przekonaj się, jak wiele możesz dzięki niemu zyskać!

  Bezpieczna forma treningu w czasach pandemii

  Dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Trener personalny podczas zajęć pozostanie w maseczce ochronnej, a także zatroszczy się o dezynfekcję wszystkich sprzętów. Kombinezony również są dezynfekowane. Zależy nam na Twoim zdrowiu – zajmiemy się tym! Nie musisz obawiać się koronawirusa, korzystając z naszych zajęć. Pamiętaj również, że dbałość o aktywność fizyczną i regularne treningi, podobnie jak zdrowa dieta, zwiększają odporność. Warto zmienić styl życia, by lepiej chronić się przez zachorowaniem.

  Trener personalny Katowice z Bodytec20+ – zapraszamy!

  Jeśli zależy Ci na tym, by trener personalny wykorzystywał nowatorskie, skuteczne metody, był mistrzem w swoim fachu i stale Cię motywował, nasza oferta jest stworzona dla Ciebie! Zapraszamy na innowacyjne treningi personalne w Katowicach, dostosowane w pełni do Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań. Niezdecydowanym oferujemy zajęcia próbne, podczas których przekonają się, jak efektywne są nasze techniki. Stale monitorujemy efekty i proponujemy konsultacje u trenerów, którzy rozwieją Twoje wątpliwości. Zapraszamy!

  Szybki kontakt

   Wybierz miasto:

   [b24_trace]