Trener personalny Wrocław | Trening personalny | Opinie/Cennik | BodyTec20+ | Studio Treningu EMS

Trener personalny Wrocław

Nie szukaj wymówek
Zapisz się na zajęcia z trenerem personalnym we Wrocławiu

  Wybierz miasto:

  Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z treningów personalnych. Samotnie na siłowni trudniej wykonywać ćwiczenia w pełni efektywnie i poprawnie, a zajęcia fitness często nie spełniają oczekiwań. My proponujemy rozwiązanie na miarę XXI wieku o skuteczności potwierdzonej badaniami i doświadczeniem wielu zadowolonych klientów na całym świecie: trening EMS, czyli połączony z elektrostymulacją mięśni.

  Szybsza redukcja tkanki tłuszczowej, łatwiejsza budowa masy mięśniowej i prostszy powrót do pełnej sprawności po kontuzji – takie są efekty naszych treningów z trenerem personalnym. Nie wiesz, czy nasze usługi są odpowiednie dla Ciebie? Przeczytaj i dowiedz się, co może Ci zaoferować nasze studio treningu personalnego BodyTec20+ we Wrocławiu!

  Nowoczesna forma treningu personalnego we Wrocławiu

  Treningi personalne cieszą się dużym zainteresowaniem. Wielu naszych klientów wybrało nas po to, by pod okiem doświadczonych trenerów personalnych budować i doskonalić swoje umiejętności podczas starannie dobranych ćwiczeń, dostosowanych do ich możliwości i oczekiwań. To zdecydowanie bardziej efektywna forma pracy nad własnym ciałem. Zadaniem trenera personalnego jest także ciągłe budowanie motywacji u uczestnika. W ten sposób oboje realizują plan, którego celem jest uzyskanie przez uczestnika takiej sylwetki i siły, na jakiej mu zależy.

  To, co wyróżnia treningi personalne BodyTec20+ we Wrocławiu, to zastosowanie technologii EMS – elektrostymulacji mięśni. EMS sprawia, że mięśnie przy tym samym ruchu wykonują znacznie większy wysiłek, przez co spalanie kalorii jest zdecydowanie większe. Wspólnie wybieramy te z ćwiczeń, które pozwolą cieszyć się treningiem i zobaczyć jak najszybciej efekty.

  Na czym polega trening z trenerem personalnym w Bodytec20+?

  Zastanawiasz się, jak wygląda nasz trening personalny na terenie Wrocławia? Spotykamy się z podopiecznymi w studiu fitness. Trener osobisty przynosi specjalistyczny kombinezon dla uczestnika. Najpierw tworzy wspólnie z nim indywidualny plan treningowy. Chodzi o wyszczuplenie sylwetki, budowę mięśni, rozwój siły? Nasz trener personalny pomoże zrealizować wszystkie te założenia. Doświadczenie i fachowa wiedza sprawiają, że układając trening personalny trener może kierować się zarówno oczekiwaniami i możliwościami podopiecznego, jak i potencjalnymi efektami.

  Stosuje się różne ćwiczenia – znane z zajęć fitness cardio i ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru ciała świetnie ze sobą współgrają. Nasz trening personalny trwa jedynie 20 minut i odbywa się dwa razy w tygodniu – to jednak wystarczy, by szybko zauważyć świetne rezultaty. Jednym z elementów naszych usług jest monitorowanie postępów, dzięki czemu w każdym momencie będziesz mógł sprawdzić redukcję tkanki tłuszczowej i przyrost masy mięśniowej. Nasz trener personalny może zaproponować Ci także wskazówki dotyczące diety, dzięki czemu łatwiej wprowadzisz zdrowy tryb życia.

  Trening personalny Bodytec20+ zamiast tradycyjnego. Dlaczego warto?

  Co sprawiło, że tak wielu klientów postawiło na nasze studio treningu personalnego we Wrocławiu?

  • Wszyscy nasi trenerzy personalni jako priorytet stawiają dopasowanie ćwiczeń do potrzeb i oczekiwań osób, z którymi współpracują. Nie ma tu miejsca na utratę motywacji czy rutynę.
  • Dbamy o poprawne wykonywanie ćwiczeń, dzięki czemu z łatwością unikniesz kontuzji.
  • Szybciej zauważysz efekty swojej pracy. Podczas indywidualnych spotkań dwa razy w tygodniu możesz spalić więcej kalorii, niż podczas zajęć fitness czy samodzielnych prób ćwiczeń na siłowni.
  • Nasi trenerzy personalni Wrocław stosują wyspecjalizowane techniki, dzięki którym możemy zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo zarazem.

  Jesteś z Wrocławia lub okolic i chcesz się przekonać, jak wiele może Ci dać indywidualny trening? Zapraszamy na próbne zajęcia pod czujnym okiem trenera!

  Zalety treningu EMS z trenerem personalnym

  Dlaczego trener jest tak istotny podczas treningów EMS?

  • Każdy trener personalny w załodze BodyTec20 to skarbnica fachowej wiedzy, za którą stoi doświadczenie. Znają techniki i trendy, które pozwalają na lepsze rezultaty. Pozwalają na bezpieczne wykonywanie ćwiczeń z elektrostymulacją.
  • Z ich pomocą sprawnie wyrzeźbisz sylwetkę bez utraty motywacji i wrażenia monotonii.
  • Unikniesz kontuzji.

  Jeśli Twoje dotychczasowe doświadczenia z siłownią lub klubami fitness nie były pozytywne, nic straconego – nasz trener personalny pomoże Ci czerpać z niej radość na nowo!

  Bezpieczny trening w czasach koronawirusa

  Podczas treningu z naszym trenerem we Wrocławiu nie musisz martwić się o ryzyko zakażenia koronawirusem. Każdy nasz trener personalny pozostaje w maseczce. Dbamy o dezynfekcję wszystkich sprzętów i kombinezonu. Restrykcyjnie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, troszcząc się o każdy szczegół. Pamiętaj, że zachowanie aktywności fizycznej nie tylko rzeźbi sylwetkę, ale także wzmacnia odporność!

  Skuteczny trening personalny we Wrocławiu z BodyTec20

  Chcesz wyrzeźbić sylwetkę i zwiększyć sprawność fizyczną? Szukasz nowatorskich rozwiązań, które pozwolą Ci szybko zauważyć rezultaty? Zastanawiasz się nad zmianą trybu życia? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! W naszej kadrze znajdziesz wysoko wyspecjalizowanych trenerów, którzy pomogą Ci sięgać coraz dalej i coraz sprawniej realizować cele. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy również treningi próbne, dzięki którym przekonasz się, czy to rozwiązanie dla Ciebie. Odkryj przyszłość sportu – sprawdź nasze treningi personalne!

  Szybki kontakt

   Wybierz miasto:

   [b24_trace]