Trening EMS Pabianice | BodyTec20 | Największa sieć w Polsce

TRENING EMS PABIANICE

Zmień swoje życie
z treningami EMS w BodyTec20+ Pabianice

  Wybierz miasto:

  Pabianicie! To tutaj powstało nasze pierwsze studio, które funkcjonuje do dziś. To tutaj był pierwszy trening EMS w BodyTec20. Codziennie na 1 lokalizacji czeka na Ciebie 2 trenerów i 2 maszyny miha bodytec®.

  Masz akurat wolne 20 minut i jesteś w pobliżu ul. Moniuszki? Świetnie. Wykorzystaj je na trening! Zapraszamy Cię do studia w Pabianicach na nowoczesny trening personalny opierający się na metodzie EMS (elektrostymulacja mięśni).

  W Pabianicach jesteśmy zlokalizowani pod 1 adresem: ul. Moniuszki. Nasze studio czynne jest w godzinach 6.00 – 22.00 od poniedziałku do piątku i 8:00 – 16.00 w soboty. Na podstawie projektu w Pabianicach stworzyliśmy całą sieć, która dziś działa ogólnopolsko.

  Plan treningowy, standardy treningów i podstaw pracy z Klientem zostały wypracowane właśnie tu. Dzięki tej praktyce dziś nasz trening spełnia Twoje oczekiwania. Pabianice to lokalizacja, w której każdy nasz trener nabywa doświadczenia, żeby przenieść je na praktykę.

  Pierwsze efekty? Spodziewaj się ich po 2/3 treningach. Zmiany zaczynają się od 12 treningu w górę. 20 minut dwa razy w tygodniu, tylko tyle potrzebujesz. Stały monitoring i opieka trenerska gwarantuje, że Twój cel zostanie osiągnięty.

  Jesteś z Pabianic lub okolic? Spotkajmy się na Moniuszki i zacznijmy wspólny trening. Zobacz co dalej EMS (elektrostymulacja mięśni) i jak szybko możesz zmienić siebie dla siebie! Z BodyTec20 to możliwe.

  Nie ma na co czekać, zamiany zaczynają się od pierwszego treningu personalnego EMS. Jak nie spróbujesz nigdy się nie przekonasz. Stań się częścią Bodyte20!

  Nasze studia znajdują się w Pabianicach, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Częstochowie. Czekamy na Ciebie!

  Szybki kontakt

   Wybierz miasto: