TRENING EMS PABIANICE

Pabianicie! To tutaj powstało nasze pierwsze studio, które funkcjonuje do dziś. To tutaj był pierwszy trening EMS w BodyTec20. Codziennie na 1 lokalizacji czeka na Ciebie 2 trenerów i 2 maszyny miha bodytec®.

Masz akurat wolne 20 minut i jesteś w pobliżu ul. Moniuszki? Świetnie. Wykorzystaj je na trening! Zapraszamy Cię do studia w Pabianicach na nowoczesny trening personalny opierający się na metodzie EMS (elektrostymulacja mięśni).

W Pabianicach jesteśmy zlokalizowani pod 1 adresem: ul. Moniuszki. Nasze studio czynne jest w godzinach 6.00 – 22.00 od poniedziałku do piątku i 8:00 – 16.00 w soboty. Na podstawie projektu w Pabianicach stworzyliśmy całą sieć, która dziś działa ogólnopolsko.

Plan treningowy, standardy treningów i podstaw pracy z Klientem zostały wypracowane właśnie tu. Dzięki tej praktyce dziś nasz trening spełnia Twoje oczekiwania. Pabianice to lokalizacja, w której każdy nasz trener nabywa doświadczenia, żeby przenieść je na praktykę.

Pierwsze efekty? Spodziewaj się ich po 2/3 treningach. Zmiany zaczynają się od 12 treningu w górę. 20 minut jeden raz w tygodniu, tylko tyle potrzebujesz. Stały monitoring i opieka trenerska gwarantuje, że Twój cel zostanie osiągnięty.

Jesteś z Pabianic lub okolic? Spotkajmy się na Moniuszki i zacznijmy wspólny trening. Zobacz co dalej EMS (elektrostymulacja mięśni) i jak szybko możesz zmienić siebie dla siebie! Z BodyTec20 to możliwe.

Nie ma na co czekać, zamiany zaczynają się od pierwszego treningu. Jak nie spróbujesz nigdy się nie przekonasz. Stań się częścią Bodyte20!

Nasze studia znajdują się w Pabianicach, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Częstochowie. Czekamy na Ciebie!

Profesjonalna kadra

Nasi trenerzy

 
 

Pabianice

Szybki kontakt

Posiadasz Konto Klienta? Zaloguj się do systemu